ev-icin-aksesuar-fikirleri-8

Evinizi Daha Çok Sevmenizi Sağlayacak 6 Aksesuar

Yapacağınız küçük dokunuşlar, evinizde şaşırtıcı derecede büyük farklar yaratabilir. 

Evinize şık aksesuarlar eklemek için her zaman pahalı parçalar satın almanız gerekmiyor; bunun yerine günlük hayatınızı daha kolay hale getiren küçük şeylerle de büyük etkiler yaratabilirsiniz.

Ayaklarınızı Kaldırın

ev-icin-aksesuar-fikirleri-

Büyük koltukları bir kenara bırakın! Sehpa olarak da kullanabileceğiniz bu puflar, oturma odalarınıza rahat ve vintage bir görünüm kazandıran, çok yönlü parçalardır.

Birkaç Raf Ekleyin

ev-icin-aksesuar-fikirleri-2

Birkaç çerçeve, mutfağınızı ya da oturma odanızı bir sanat galerisine dönüştürmek için harika bir seçimdir. Çerçeveleri yerleştireceğiniz raflar, kullanışlı bir alan yaratır. Raf alışverişinde seçiminizi ahşaptan yana kullanarak daha şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Şemsiye Standı

ev-icin-aksesuar-fikirleri-3

Antrede yeterli alanınız varsa, burada kullanacağınız bir şemsiye standı, günlük hayatınızı daha organize kılacak pratik aksesuarlardan biridir. Evden çıkmak için aceleniz olduğunda, onu nerede bulacağınızı bileceksiniz.

Çay Saatlerini Daha Eğlenceli Hale Getirin

ev-icin-aksesuar-fikirleri-4

Çay içmeyi seviyorsanız ya da evde kahve molalarını mutfakta geçirmekten hoşlanıyorsanız, mutfak tezgahlarının üzerine kupalar asmayı deneyebilirsiniz. Bunun için sadece birkaç kancaya ve birkaç şık kupaya ihtiyacınız olacak.

 

Duvar Işıkları Kullanın

ev-icin-aksesuar-fikirleri-5

Duvardan gelen ışıklar,  bir odanın atmosferi ve işlevselliği için gerçek bir fark yaratabilir; ancak bunun planlaması her zaman kolay değildir, genellikle bir elektrikçi çağırmanız gerekir. Daha kolay bir seçenek için, duvar apliklerini de tercih edebilirsiniz.

Biraz Tekerlek Ekleyin

ev-icin-aksesuar-fikirleri-7

Oturma odasında otururken, kahvenizi almak ya da derginizi koymak için sürekli sehpaya uzanıp duruyor musunuz? Tekerlekli sehpalara ne dersiniz? Eski ahşap paletten yapılmış sehpalar şu sıralar fazlasıyla trend!

 

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir