yemek masası

Eviniz İçin Şık ve Kullanışlı Yemek Masası Modelleri

Yuvarlak, dikdörtgen ya da kare? Ne kadar büyük? Salon, mutfak ya da yemek odanız için yemek masası seçiminizde, bu yazımızda yer alan örneklerden ilham alabilirsiniz! 

Çok farklı şekil ve boyutlarda yemek masası var. Peki, sizin için hangisi uygun? Masanın görüntüsü elbette önemlidir; fakat seçtiğiniz masanın kullandığınız alana uyduğundan ve yeterli oturma alanı sağladığından emin olmanız da önemlidir. Seçtiğiniz masanın; akşam yemeğinde rahatça oturma isteğinize izin vermesi ve ayrıca odada dolaşmak için de yeterli alan bırakması gerekiyor.

yemek-masasi-modelleri-

Dikdörtgen bir masa, geniş salon ve yemek odaları için iyi bir seçimdir. Açık renk seçimi, yemek masanız büyük olsa da alanda geniş ve ferahlık hissi yaratır.

yemek-masasi-modelleri-2

Ahşap masalar, modern ve retro alanlar için iyi bir seçimdir. Mutfağınıza biraz doğal dokunuşlar katmaya ihtiyacınız varsa, ahşap masa tablası ve modern ayakları bir arada kullanabilirsiniz.

yemek-masasi-modelleri-3

Yuvarlak masalar, dar alanlarda yerden tasarruf sağlar. Ahşap, yuvarlak bir masa; 4-6 kişilik aileler için harika bir seçimdir!

yemek-masasi-modelleri-4

Metal ayaklar şık görünür; kullanıldığı alana modern bir dokunuş katar.

yemek-masasi-modelleri-

Ev dekorasyonunda mermer, sıkça kullanılan bir detay. Yemek masanızın tablasını mermer bir formda tercih ederek, salon dekorasyonunuzu şıklaştırabilirsiniz.

yemek-masasi-modelleri-6

Açık renk ahşap masalar, hem mutfaklar hem de yemek odaları için idealdir.

yemek-masasi-modelleri-8

Beyaz, yemek odası ve salon dekorasyonu için her zaman etkileyici bir seçimdir. Duvar ve perdelerle uyumlu sandalyeler ile tamamlayacağınız beyaz, mermer bir yemek masası, her zaman şık bir görünüm yaratır!

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir