evgor-avangart-koltuk-6

Evgör Avangart Koltuk Takımları 2018

Avangart, şu sıralar hem moda hem de dekorasyon dünyasında oldukça trend. Modern, klasik, chester gibi farklı koltuk seçenekleri sunan Evgör’de de avangart koltuk takımları bulmak mümkün. Genellikle pastel tonların ön planda olduğu Evgör avangart koltuk takımları arasında, farklı zevklere ve dekorasyon stillerine uygun seçenekler bulmak mümkün. Gelin isterseniz Evgör’ün yeni sezon koleksiyonunda yer alan avangart takımlara birlikte bakalım…

evgor-avangart-koltuk-

Krem rengi, salon ve oturma odalarında en çok kullanılan renklerden biri. Evgör de krem rengini koltuk takımlarında sıkça kullanıyor. Beyaz ve altın rengi detayları ile hareketlendirilen bu koltuk takımını, kahverengi ya da pastel tonlarında perde takımları ile tamamlayabilirsiniz.

evgor-avangart-koltuk-2

Tek renkli koltuk takımlarından hoşlanmayanlar için, çiçek desenlerin öne çıktığı şık bir avangart koltuk takımı.

evgor-avangart-koltuk-3

Aynı koltuk takımının ürünlerinde farklı renkleri tercih etmek son dönemde oldukça moda. Sade tasarımıyla öne çıkan bu takım, iddialı renkleri ile göze çarpıyor.

evgor-avangart-koltuk-4

Avangart koltuk takımı denildiğinde, akla ilk gelen altın rengi detaylar oluyor. Evgör Mobilya da, avangart koltuk takımlarında altın rengi detayları sıkça kullanıyor. Yeşil tonlarının hakim olduğu bu takım, altın rengi ile daha sofistike bir görünüm kazanıyor.

evgor-avangart-koltuk-5

Yeşilin koyu tonları, bu takımda yerini açık tonlara bırakıyor. Yumuşak geçişleri ile oldukça şık görünen bu takım; özellikle kahverengi ve gül kurusu tonlarında perdelerle harika bir uyum yakalayabilir.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir