evdeki-koseleri-degerlendirin-6

Evdeki Köşeleri Değerlendirmenin 5 Yolu

Kuytu, köşeler, çoğu zaman evdeki en gözde alanlardan biridir; ancak bu alanları doğru değerlendirmek önemlidir. Çalışmak için güzel bir köşeniz varsa, şanslısınız! Ancak eğer sizin evinizde durum böyle değilse, evdeki köşeleri yenileme zamanı. Bu fikirlerden biri ya da birkaçı, evinizdeki köşeleri yenilemek için ilham verecek şey olabilir!

Mutfak Köşesi

evdeki-koseleri-degerlendirin-

Mutfakta bir köşeye sahip olmak için illa büyük bir alana sahip olmanız gerekmez. Ahşap bir bank ve önünde şık bir sehpa; sabah kahveleri, beş çayları ve pazar sabahı gazete okumak için keyifli bir mutfak köşesi yaratmanızı sağlayabilir.

Duvar Kağıdı Kullanın

evdeki-koseleri-degerlendirin-2

Evdeki köşeler, dikkat çekici bir duvar kağıdı ile kaplamak ya da enerjik bir renge boyamak için harika bir seçimdir. Eğer bu gibi, küçük bir köşede çalışma alanınız varsa, size ilham verecek bir şey seçerek orada olmaktan mutluluk duyacaksınız!

Her Şeyi Düzenli Hale Getirin

evdeki-koseleri-degerlendirin-3

Oturma odanızdaki köşeler, bir çalışma alanı olarak hizmet edebilir; her zaman görüş alanınızın içinde olacaktır. Düzgün ve düzenli bir masa yüzeyi, masanın üzerindeki raflar ve şık saklama kutuları, oturma odanızdaki çalışma köşesini oturma odanıza yakışır bir hale getirir.

Perde Kullanın

evdeki-koseleri-degerlendirin-4

Evinizdeki bir köşeyi değerlendirmek istiyorsanız, köşeleri ayrı bir alana dönüştürmenin yolu, doğru perdeleri kullanmaktan geçiyor. Bu alana biraz desen ve renk katabilecek eğlenceli modellerden yardım alabilirsiniz.

 

Bu Alana Özel Işık Kullanın

evdeki-koseleri-degerlendirin-5

Kendinize özel olarak dekore ettiğiniz bu köşeye biraz dikkat çekmek istiyorsanız, bir aplik ya da avize kullanarak, bu alana biraz ışıltı katabilirsiniz. Bu alanı okumak için uygun hale getirmek istiyorsanız, bol ışık kazandıran duvar apliklerini tercih edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir