Ev dekorasyonunda Renkli yaastık

Ev Dekorasyonunda Renkli ve Desenli Yastık Kullanımı

Ev dekorasyonunda mobilyaları, eşyaları her zaman değiştirip yenisini almak mümkün olmayabilir. Fakat bu evdeki dekorasyonun ve renklerin değiştirilemeyeceği anlamına gelmiyor. Küçük detaylarla evin görünümü tamamen değiştirilebilir. Oturma odasında bulunan koltukları renkli ve desenli yastıklarla tamamlayıp dekorasyonun tamamen farklı bir görünüm alması mümkün. Yatak odası ve balkonları dekore ederken de desenli yastıklar kullanılabilir. Yastık desenleri geometrik, zikzak, yazılı ve çeşitli figür baskılarından oluşabilir.

Renkli Yastık Dekorasyonu

Oturma Odalarında Yastık Dekorasyonu

Koltuk takımlarına uygun renk ve desenlerdeki yastıklar oturma odalarının görünümünü değiştiriyor. Yastıklar ile dekore edilen oturma odalarında renk uyumunu gözetmek gerekiyor. Örneğin; gri, beyaz veya siyah renkteki koltuklar ile hemen her renk uyum sağlarken, pembe ve mor gibi koltuklarda beyaz, siyah, gri ve lacivert gibi renkleri kullanmak gerekiyor.

Yatak Odalarında Yastık Dekorasyonu

Yataklar, kare ve dikdörtgen biçimindeki desenli yastıklar ile dekore edilebileceği gibi odada bulunan sandalyeler de yastıklar ile tamamlanabiliyor.

Balkonları Renklendiren Yastıklar

Evin balkonunda bulunan hasır veya kumaş koltuklar, plastik veya metal sandalyeler diğer odalarda olduğu gibi farklı renk ve desendeki yastıklar ile renklendiriliyor.

loading...

One Reply to “Ev Dekorasyonunda Renkli ve Desenli Yastık Kullanımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir