cicek-desenli-ev-dekorasyonu-fikirleri-6

Ev Dekorasyonunda Çiçek Esintisi

Çiçek esintileri ile evinizdeki bahar etkisini güçlendirin! 

Çiçek desenler, dekorasyonda asla eski moda olmaz. İkonik bahçe esintili desenler, her zaman trend bir yaklaşımdır. Duvar kağıtlarında çiçek desenlerini tercih etmek, cesur bir seçim gibi görünebilir. Daha güvenli bir seçim arıyorsanız, çiçek desenleri detaylarda tutabilirsiniz. İlkbaharın gelişinin şerefine, bu önerileri siz de uygulayın…

Yastıklar

cicek-desenli-ev-dekorasyonu-fikirleri-5

Bir eve çiçek eklemenin en kolay ve en ekonomik yolu, yastıklardır. Beyaz koltuklar için çiçek desenler harika bir seçimdir. Ayrıca her mevsim, yastıkların yüzünü değiştirme gibi bir şansınız da var.

Klasikleri Kaplayın

cicek-desenli-ev-dekorasyonu-fikirleri-4

Eviniz için olmazsa olmaz koltuklarınız varsa ve onları yenileriyle değiştirmekten korkuyorsanız, çiçek desenli koltuk kılıfları kullanabilir ya da yüzlerini çiçek desenli bir kumaş ile değiştirebilirsiniz.

Küçük Dozlar

cicek-desenli-ev-dekorasyonu-fikirleri-3

Tamamen çiçek desenli bir koltuk ya da sandalye fikri sizin için fazla görünüyorsa, çiçekleri biraz azaltmayı deneyin. Örneğin koltuklarınızda çiçek deseni kullanmak istiyorsanız, minderleri çiçek desenli yapmayı deneyebilirsiniz.

Nevresim Takımı

cicek-desenli-ev-dekorasyonu-fikirleri-2

Çiçek desenli bir nevresim takımı, bir yatak odasını anında ferahlatır. Her iki cinsiyete de hitap etmek istiyorsanız, gri bir zemin tercih edebilirsiniz.

Yatak Başlığı

cicek-desenli-ev-dekorasyonu-fikirleri-

Yumuşak ve ferah bir yatak başı, yatak odanızda çiçek esintili bir tema yaratır.

Halılar

cicek-desenli-halilar-

Yerlerde sanatsal bir etki yaratan çiçek desenli halılar, ev dekorasyonunda eğlenceli bir stil yaratmanın etkili bir yoludur. Bunu yaparken; canlı bir renk paleti ekleyerek beyaz duvarlarınızı da renklendirmiş olursunuz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir