kucuk daire yenileme oncesi sonrasi

Eski ve Küçük Bir Dairenin Yenilenme Aşamaları

Eski ve küçük bir apartman dairesinin nasıl da modern bir daire haline dönüştüğünü görmek ister misiniz? O halde içeriğimizi sonuna kadar incelemenizi öneriyoruz. Bu küçük dairenin, planlı bir tadilat ile nasıl bir hale geldiğine şaşıracaksınız.

Önce mutfak

Mutfak oldukça eski ve 60’lardan kalma bir görünüme sahip. Doğramalar, paneller ve stil olarak tamamen eskiyi anımsatan bu mutfağın gençleşmeye ihtiyacı vardı.

eski mutfak yenilenmeden onceSonra mutfak

Bu muhteşem dönüşümden sonra nefes almış bir mutfak haline geldiğini görebilirsiniz. Bar bölümü çıkarılıp daha geniş bir alan yaratılmış. Beyaz modern dolaplar ve modern bir yemek masası ile çok şık bir mutfak elde edilmiş.

eski mutfak yenilendikten sonraÖnce giriş

Eski mutfak dolaplarının boğucu ahşap etkisi antre bölümünde de yer alıyor.

eski antre girisi yenilenmeden onceSonra giriş

Dairenin giriş kapısı yine ahşap renk tonunda tercih edilmiş ancak, zemin döşemelerinde ise modern ahşap parkeler ile mükemmel bir uyum yakalamış.

antre girisi yenilendikten sonraÖnce oturma odası

Tüm eşyalar tamamen yenilendiği için evin eski halinde boş bir alan görüyorsunuz. Pencerenin basıklığı ve fayans yer döşemelerinin görüntüsü içinizi kararttı biliyoruz.

eski salon yenilenmeden onceSonra oturma odası

Oturma odasının son hali, mutfak masası ile birlikte mükemmel bir uyuma dönüştürülmüş. Çok küçük bir alanda, modern ve kullanışlı bir oda ancak bu kadar iyi yaratılabilirdi.

modern salon yenilendikten sonraMobilyalar

Apartman dairesi çok küçük boyutlarda olduğu için mobilyalar da alana uygun boyutlarda tercih edilmiş. Küçük olmasına rağmen, oldukça kullanışlı mobilyalar ile harikalar yaratılmış.

modern mobilyalarÖnce banyo

Banyonun ne kadar eski ve demode olduğunu anlatmamıza gerek yok sanırız. Küvet, duvar kaplamaları, yer fayansları oldukça göz yorucu ve kitli görünüyor.

eski banyo yenilenmeden onceSonra banyo

Modern bir duşakabin ile birlikte banyonun her alanı değişmiş. Klozet, lavabo, duşakabin, yer ve duvar fayansları muhteşem bir ahenk içinde.

yenilenmis modern banyoYatak odası

Yatak odasının önceki hali yok ancak, zemin ve duvar boyası yenilenmiş. Yatak oda mobilyaları da modern ve yeni alınmış.

modern yatak odasi

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir