IDEA

Enza Home, Yatak Odası Koleksiyonu

Enza Home, yatak odası koleksiyonları, modern ve sadeliği ön plana çıkararak tasarlanan parçalardan oluşuyor. Renk uyumları, modern çizgileri ve sade görünümleri ile her tarz ve zevke uygun yatak odalarını bünyesinde barındırıyor.

Enza Home Yatak Odası Koleksiyonu;

BORN

Born yatak odası, minimal ve modernliği ile ahşabın zarafetini bir araya getiriyor. Tasarım, farklı modül alternatifleriyle her ihtiyaca uygun ve oldukça kullanışlı oluyor.

BORN

ELENA

Elena yatak odası, retro formların günümüz modernliği ile harmanlanmasının en güzel örneği. Takımın özel tasarım kulp ve ayakları, ahşabın rengi ile buluşuyor. Modül alternatifleri, odada farklı kombinasyonlar yapılmasına olanak veriyor.

ELENA

IDEA

Idea yatak odası, şık tasarımıyla dikkat çeken takımlardan biri. Kullanışlı ve göz alıcı görünümünü açık meşe ve cam kırığı renk kombinasyonu tamamlıyor.

IDEA

MİSTRAL

Mistral yatak odası, sadeliği ve şıklığı yansıtırken, farklı dolap kombinasyonları oluşturabilme imkanı sunuyor. Takım, parlak vizon ve ceviz renkleriyle göz kamaştırıyor.

MİSTRAL

POLKA

Polka yatak odası, ahşabın sıcaklığı, modern çizgisi ve beyazın saflığını bünyesinde barındırıyor. Ferah bir görünüme sahip olan takım, geniş depolama alanları ve modül zenginliği ile oldukça kullanışlı yapıya sahip.

POLKA

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir