Enza Home

Enza Home Köşe Koltuk Takımları 2019

Bir köşe koltuk, özellikle dar mekanlarda yerden tasarruf etmek ve daha ferah alanlar yaratmak için en ideal seçeneklerden biridir. Mobilya ürünleri ile evinizin her alanında yenilik yaratan Enza Home’un yeni koleksiyonunda yer alan köşe koltuk takımlarından bazılarını bu yazımızda sizler için listeledik…

enza-home-2019-kose-koltuklar-

Oturma odanızda sıcak bir atmosfer yaratmaya mı ihtiyacınız var? Küçük oturma odaları için harika bir seçenek sunan Kanyon köşe koltuk takımının fiyatı 2915 TL.

enza-home-2019-kose-koltuklar-2

Martha köşe koltuk, Enza Home 2019 köşe koltuk takımları arasında yerini alıyor. Gri rengi ve konforlu oturma alanı ile bu koltuğun fiyatı 2195 TL.

enza-home-2019-kose-koltuklar-3

Evinizin havasını değiştirecek bir koltuğa mı ihtiyacınız var? Hem salon hem de oturma odaları için uygun bir seçenek sunan Boogie köşe takımı, Enza’nın yeni koleksiyonunda öne çıkan tasarımlar arasında. Fiyatı 3195 TL.

enza-home-2019-kose-koltuklar-4

Oturma odanızdaki mobilyaları yenilerken, aynı zamanda fonksiyonel ürünlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Toronto yataklı ve sandıklı köşe takımı, Enza Home köşe takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı 3195 TL.

enza-home-2019-kose-koltuklar-5

Biraz yenilik, her mekana iyi gelir. Küçük oturma odanız için hem şık hem de size yerden tasarruf ettirecek bir köşe takımına ihtiyacınız varsa, Norte köşe takımı sizin için uygun bir seçenek olabilir. Fiyatı 3310 TL.

enza-home-2019-kose-koltuklar-6

Koltuk takımlarınızı değiştirirken, yeni ürünlerin konforu kadar şıklığını da önemsiyor musunuz? Enza Home 2019 köşe koltuk takımları arasında yerini alan Merlin köşe takımının fiyatı 3585 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir