LISA

Enza Home Corners Köşe Takımı Koleksiyonu

Corners Köşe Takımları

Enza Home; tasarladığı köşe takımları ile rahatlığı, kaliteyi ve şıklığı bir araya getirip harmanlıyor. Corners köşe takımları, özel kumaş ve renkleri, fonksiyonel özellikleri ve şıklığı ile evlerin misafir ve oturma odalarında yerlerini buluyor.

Enza Home Corners Köşe Takımı Koleksiyonundan Örnekler;

ATLANTİS

Atlantis köşe takımı, yüksek konforlu minderleri ve özel kumaş yapısı ile tasarlanmış koltuklardan. Desenli kırlentleri, ürüne canlı ve farklı bir hava katıyor. Ürünün ahşap ve ceviz renge sahip ayakları hemen her mobilya ile uyum sağlıyor.

ATLANTİS

AYDA

Ayda köşe takımı, konforlu berjerleri ve lake ahşap sehpaları ile oturma odalarının vazgeçilmez koltuk modellerinden biri oluyor. Çift kişilik yatak olma özelliğini taşıyan takımın aynı zamanda yatak içine gizlenmiş komodin bölümü rahat kullanım ve yer kazanma imkanı sağlıyor.

AYDA

LISA

Lisa köşe takımı, klasik ve modern çizgileri bir araya getiriyor. Kadifenin benzersiz hissine sahip olan takım farkı kırlent desenleri ve ahşap detayları ile de oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip.

LISA

BOOGIE

Boogie köşe takımı, işlevsel tasarımı, farklı form ve desendeki kırlentleri ile oturma odalarının havasını tamamen değiştiriyor. Evinde fark yaratmak isteyenlere modern bir görünüm sunuyor.

BOOGIE

MAYFAIR

Mayfair köşe takımı, bağımsız ve ayrı ayrı kullanılabilen modülleri ile pratik ve çok yönlü bir ürün. Takım, spor tarzı modernlikle birleştiriyor.

MAYFAIR

MERLIN

Merlin köşe takımı, oturma odalarında sıcak ve huzurlu bir görünüm oluşturuyor. Mekanı geniş gösteren fonksiyonel tasarımının yanı sıra kuş tüyü minderleri ve desenli kırlentleri ile dikkat çeken bir ürün.

MERLIN

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir