Enza Home

Enza Home 2019 Yatak Odası Takımları

Yatak odanızın mobilyalarını değiştirmeye ihtiyacınız varsa, yenilenen koleksiyonu ile Enza Home yatak odası takımlarına bir göz atmanızı öneriyoruz. 2019 ürünlerini şimdiden görücüye çıkaran Enza Home’un yeni sezon koleksiyonunda yer alan birbirinden güzel yatak odası takımlarından bazılarını sizler için derledik…

enza-home-yatak-odasi-takimlari-

Farklı kombinasyonlara olanak sunan Mistral yatak odası takımı, Enza Home 2019 yatak odası takımları arasında yerini alıyor. Şık tasarımı ile dikkat çeken bu takımın indirimli fiyatı 3270 TL.

enza-home-yatak-odasi-takimlari-2

Beyazın huzur verici görüntüsü ve sakinliğinden vazgeçemeyenler için Enza mağazalarında birbirinden şık tasarımlar var. Polka yatak odası takımı adıyla satışa sunulan bu takımın fiyatı 3325 TL.

enza-home-yatak-odasi-takimlari-3

Estetik görüntüsü ile dikkat çeken Rosa yatak odası takımı, Enza’nın yeni sezon koleksiyonunda yer alan takımlar arasında. Fiyatı 5278 TL.

enza-home-yatak-odasi-takimlari-4

Dolce yatak odası takımı adıyla Enza 2019 yatak odası takımları arasında yer alan bu takım, Enza’nın lüks ürünleri arasında yerini alıyor. Fiyatı 17.311 TL.

enza-home-yatak-odasi-takimlari-5

Kahverengi ve kremin şık bir uyumunu yansıtan Elena yatak odası takımı da Enza Home 2019 yatak odası takımları arasında yerini alıyor. Zengin modüler ürün seçenekleri sunan bu takım 15.397 TL’ye satışa sunuluyor.

enza-home-yatak-odasi-takimlari-6

Luce yatak odası takımı, klasiklerin dışına çıkmak isteyenlere sarı detay seçeneği sunuyor. Şık tasarımı ile bu takımın fiyatı 6266 TL.

enza-home-yatak-odasi-takimlari-7

Ahşabın sıcaklığını yansıtan Lina yatak odası takımı, Enza’nın yeni koleksiyon ürünleri arasında. %30 indirimli olarak satışa sunulan bu takımın fiyatı ise 12.609 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir