ada-tezgahli-modern-mutfak-dekoru

En Güzel Mutfak Tasarımlarından Örnekler

En güzel mutfak tasarımlarından örnekler ile siz de eviniz için modern dekorasyon fikirleri oluşturabilirsiniz. Lezzetli yemeklerin hazırlanabilmesi için mutfağınızın da ferah ve fonksiyonel bir tasarımdan oluşması önemlidir. Kurttas Küchen ile tasarlanan mutfaklar tümü; pratik kullanım, şık dizayn ve ferah bir ambiyans üzerine planlanmaktadır.

ahsap-mutfak-modelleriKurttas Studio’nun tasarladığı mutfaklar, alanın boyutuna göre en uygun biçimde planlanıyor. Mutfak tasarımında kullanılacak eşyaların da uygun ölçülerde ve görünümlerde olması gerekiyor. Modern mutfak tasarımlarında, tercih edilecek mobilya, beyaz eşya gibi eşyaların mükemmel bir uyum için planlanması önemlidir. Geniş kullanım alanına sahip mutfaklarda, ada tezgah gibi fonksiyonel tasarımlar çok rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Ada tezgah üzerine konumlandırılan aydınlatmaların dizaynı da profesyonel bir plan içine dahil olmalıdır. Kurttas Küchen tasarımcıları, mutfağın tasarımı ile birlikte, aydınlatmaları da profesyonel bir şekilde tasarıma uygun hale getirmektedir.

Doğru Aydınlatma Unsurları

Doğru ve ölçülü aydınlatma unsurları ile modern bir tavan dekoru da oluşturulmaktadır. Bir mutfağın olduğundan daha cazip ve çekici hale getirilmesi için en önemli unsurlardan biri aydınlatmadır. Doğru bir aydınlatma ile mutfak dizaynı göz yorucu bir görünümden uzaklaşmaktadır. Parlak yüzeylere sahip bir mutfak dizaynı oluşturulduysa, aydınlatmanın da bu parlak yüzeyleri ön plana çıkaracak biçimde tasarlanması gerekmektedir. Uygun ve doğru bir aydınlatma ile, ışıl ışıl bir mutfak ambiyansı oluşturulmaktadır.

Mutfak Tasarımında Fonksiyonellik

Mutfak kullanımının en pratik biçimde gerçekleştirilmesi için fonksiyonel tasarımlardan faydalanmak gerekiyor. Fonksiyonel bir mutfak oluşturmak için; dolapların, çekmecelerin ve hatta tezgahın işlevi de büyük bir dikkat gerektirmektedir. Kurttas Kuchenstudio ile oluşturulan mutfakların tamamı, modern bir fonksiyonelliğe sahip olarak tasarlanmaktadır. Mutfakta kullanılacak elektronik ve beyaz eşyaların da iyi bir kombinasyon halinde olmasına dikkat edilmelidir. Ankastre olarak planlanan beyaz eşyaların, hem görünümünün hem de kullanımının mutfağın modernliği ile tam bir uyum içinde olmasına dikkat ediyoruz. Mutfak tasarımını geniş bir düşünce ile planladığımız için, tasarım ile birlikte tüm alanların ihtiyaca uygun ve tasarımın işlevselliğini bozmayacak biçimde olması, Kurttas Küchen için büyük önem taşımaktadır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir