duvar-depolama-cozumleri

Duvarları Depolama Alanına Dönüştürün!

Depolama alanınız yeterli olmadığında, duvarları günlük yaşam malzemelerinizi birer depolama alanına dönüştürebilirsiniz. Mobilyalar, mutfak malzemeleri; neredeyse her şey bir duvarda saklanabilir. Evinizi daha fonksiyonel ve kullanışlı hale getirmek için biraz ilham almanız gerekiyorsa; evinizi özgürleştirmek için bu fikirlerden yardım alabilirsiniz.

Mutfak Sandalyeleri

evde-depolama-alani-yaratmak-4

Küçük bir mutfağınız mı var? Mutfağınızı aynı anda oturma alanı ya da yemek alanı olarak da kullanmak istiyorsanız, mutfak sandalyelerinizi duvara asabilir, ihtiyacınız olmadığı anlarda yukarı kaldırarak mutfağınızda yer açabilirsiniz. İki adet katlanır sandalye, yemek yiyeceğiniz zaman duvardan kolayca alınabilir.

Yastık Sepetler

Eskiyen yastık kılıflarını atmayın! Onun yerine balkonunuzda kılıfları asabileceğiniz askılar hazırlayın ve eski yastık kılıflarını, günlük hayatta ihtiyacınız olabilecek pratik eşyaları depolamak için kullanın. Aynı yöntemi, mutfakta ekstra kiler alanı ve banyoda havluları depolamak için de kullanabilirsiniz.

Takı Alanı

evde-depolama-alani-yaratmak-3

Yatak odanızın duvarlarını, takılarınızı sergileyebileceğiniz alanlara dönüştürebilirsiniz. Birbirinden güzel takılarınız, yatak odanızın duvarlarında adeta bir sanat eseri edasıyla duracak.

Kravat Köşesi

evde-depolama-alani-yaratmak-2

Kravatlarınız dolaplara sığmıyor olabilir; askılar ya da duvara monte edilmiş bir boru kullanarak, yatak odanızın duvarında eğlenceli ve renkli bir kravat köşesi yaratabilirsiniz.

Şarap Duvarı

evde-depolama-alani-yaratmak-

En sevdiğiniz şarapları bir koleksiyona dönüştürmeye ne dersiniz? Ufak bir tasarımdan yardım alarak, şarap koleksiyonunuzu duvara monte edebilir; salonunuzda ya da yemek odanızda şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir