duvara-asilan-bisiklerler

Duvara Asılan Bisiklet ile Dekorasyon Örnekleri

Duvara Asılan Bisiklet ile Dekorasyon Örnekleri, modern ve minimal görünüme sahip olarak son dönemlerde sıkça kullanılmaktadır. Büyük, geniş ve rahat evler içerisinde kullanılan bisiklet dekorasyonları, modern ve özgür bir tarz oluşturmaktadır. Dekorasyonun değişimine katkıda bulunan duvar bisikletleri, kişilerin zevkine göre konumlandırılmaktadır.

duvara-asilan-bisiklet-ile-dekorasyon-ornekleri-2Modern ve Özgür Görünüm

Duvarlara asılan bisikletler, özgür görünümünün yanı sıra modernliğin de simgelerinden biridir. Evin tüm havasını değiştiren duvar bisikletleri için eski ve yıpranmış modeller de tercih edilebilmektedir. Duvarlarda aksesuar olarak kullanılan bisikletler için en iyi seçim çocukluktan kalan eski modellerdir. Retro görünüm ile modernliği bütünleştirmek isteyen bireyler için eski bisikletler her zaman ideal olmakadır.

duvara-asilan-bisiklet-ile-dekorasyon-ornekleri-4

Farklı Tasarımlara İmza Atın

Bisikletlerin boş duvarlara asılması, dekorasyon için yeni bir soluk getirmektedir. Ancak her duvar, mobilya ve dekorasyon özellikleri, bisikletlerin duvara asılması için uygun olmayabilir. Bu da bisikletlerin farklı biçimler ile dekorasyonda kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bisikletler banyo lavabosu altında, balkon ve bahçe dekorasyonunda da kullanılmaktadır. Bahçe dekorasyonunda kullanılan bisikletler, renkli çiçekler ile dekore edilerek çekici bir görünüm oluşturulmaktadır.

duvara-asilan-bisiklet-ile-dekorasyon-ornekleri-7Evlerinde yer sıkıntısı olan kişiler de bisiklet dekorasyonu için yalnızca belirli parçalarını kullanabilmektedir. Tekerlekleri veya direksiyonu, dekorasyonda kulanılan parçaların başında yer almaktadır. Duvara sabitlenen bisikletler farklı aksesuarlar ile zenginleştirilebilir veya renklerinde değişim yapılabilir.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir