dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-8

Doğtaş Mobilya Yeni Sezon Konsol Modelleri

Doğtaş Mobilya, yaşam alanlarınızı yenilemek için evin her odasına uygun mobilya seçenekleri tasarlıyor. Salon ve oturma odanız için; ekstra depolama alanı sağlarken şık ve modern tasarım seçenekleri de sunan Doğtaş Mobilya yeni sezon konsol modelleri arasında siz de kendi tarzınıza, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun ürün seçenekleri bulabilirsiniz. 

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-

Fas’ın Kasablanka şehrinin dokusundan ilham alarak tasarlanan Casablanca konsolu; şık bir TV ünitesi, aksesuarlar için şık bir mobilya ve ekstra depolama alanı sağlayan bir ünite olarak kullanabilirsiniz. Fiyatı 2160 TL.

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-2

Doğtaş Mobilya yeni sezon konsol modelleri arasında yerini alan Clarissa konsol, ahşabın şıklığını modern bir yorumla vurguluyor. Modern çizgileri ile salon ve oturma odalarınız için iyi bir seçim olacak. Fiyatı 1200 TL.

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-3

Evinize sofistike bir doku eklemek isterseniz, Gold konsol bunun için iyi bir seçim. Kahverengi tasarımı ve içindeki bakır detayları ile bu modern tasarımlı konsolun fiyatı 1965 TL.

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-4

Beyazdan vazgeçemeyenler için beyazın cevizle buluştuğu Mayer Konsol, salon ve oturma odalarınıza modern bir dokunuş kazandırıyor. Doğal dokusu ile şık bir tasarıma sahip olan bu konsolun fiyatı 755 TL.

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-5

Rönesans stilinden ilham alan Monarch konsol; salon, oturma odası ve yemek odalarınız için şık bir seçenek sunuyor. Klasik ve modern çizgileri buluşturan bu konsol 760 TL’ye satışa sunuluyor.

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-6

Klasiklerden vazgeçemeyenlerden misiniz? O halde Palermo Pero konsol tam size göre. Fiyatı 1275 TL.

dogtas-yeni-sezon-konsol-modelleri-7

Nostaljik detaylar taşıyan Noble konsol, yatay ve dikey çizgileri ile modern bir tasarımı da vurguluyor. Fiyatı 3690 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir