dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-6

Doğtaş Mobilya 2019 Yatak Odası Takımları

Eski mobilyalarınızdan sıkıldınız ve artık güne yeni mobilyaların olduğu, konforlu bir yatak odasında mı başlamak istiyorsunuz? Doğtaş Mobilya’nın yeni sezon yatak odası takımları, bunun için iyi bir başlangıç olabilir! Klasik, modern, avangart, country gibi farklı tarzlarda ürün seçeneklerini bulabileceğiniz Doğtaş Mobilya 2019 yatak odası takımları arasından seçtiğimiz bazı takımları sizler için bu yazıda derledik…

dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-

Modern bir tasarıma sahip tarzı ile şık ve konforlu bir seçenek sunan Mayer yatak odası takımı, klasik detayları modern bir tasarımla birleştiriyor. Bu takımın fiyatı 4895 TL.

dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-2

Meşe ağacının şıklığı ve konforu ile tasarlanan Ravenna yatak odası takımı, Doğtaş Mobilya 2019 yatak odası takımları arasında yerini alıyor. Şık detayları ve konforlu tasarımı ile bu takımın fiyatı 4985 TL.

dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-3

Geleneksel detayların modern tasarımlarla buluştuğu Pasifica yatak odası takımı da Doğtaş’ın yeni koleksiyonunda yer alan ürünler arasında. Kahverengi şıklığını yatak odasına taşımak isteyenler için tasarlanan bu takımın fiyatı 5315 TL.

dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-4

Doğtaş Mobilya 2019 yatak odası takımları arasında yerini alan Palermo pera yatak odası takımı, cevizin sadeliği ve şıklığı ile tasarlandı. Fiyatı 5990 TL.

dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-5

Geometrik desenler, ev dekorasyonunda her dönem moda olmayı sürdürüyor. Doğtaş’ın yeni koleksiyounda yerini alan Retro yatak odası takımının fiyatı 5995 TL.

dogtas-2019-yatak-odasi-takimlari-6

Şık detayları ve modern tasarımı ile yatak odanızda yenilik yaratacak bir seçenek sunan Loft yatak odası takımı, evinizden daha fazla keyif almanızı sağlayacak. Fiyatı 6625 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir