dogtas-2019-koltuk-takimlari-6

Doğtaş Mobilya 2019 Koltuk Takımları

Salon dekorasyonunda köklü bir değiştirmeye karar verdiyseniz, işe mobilyaları değiştirerek başlayın. Koltuk takımlarınızı değiştirmeye ihtiyacınız varsa, mağaza mağaza gezmeden önce, Doğtaş Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonunda yer alan birbirinden güzel koltuk takımlarına bir göz atın. Hem modern hem de klasik ve avangart tarzda koltuk takımlarını bir arada bulabileceğiniz Doğtaş Mobilya 2019 koltuk takımları arasında yer alan modellerden bazılarını sizler için bu yazımızda derledik…

dogtas-2019-koltuk-takimlari-

Loft koltuk takımı adıyla Doğtaş mağazalarında bulabileceğiniz ve mavinin şık tonu ile evinizi yenilemeye hazır olan bu takımın fiyatı 4150 TL.

dogtas-2019-koltuk-takimlari-2

Salon ya da oturma odanız için dinamik bir tarza sahip bir oturma grubu arıyorsanız, Doğtaş’ın yeni sezon koleksiyonunda yer alan Fantastic koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Rahat koltukları ile küçük mekanlarda da tercih edebileceğiniz bu takımın fiyatı ise 3740 TL.

dogtas-2019-koltuk-takimlari-3

Hem klasik hem de modern ev dekorasyonuna sahip olan Mantini koltuk takımı, küçük mekanlar için de iyi bir seçim. Doğtaş 2019 koltuk takımları arasında yerini alan bu takımın fiyatı 4490 TL.

dogtas-2019-koltuk-takimlari-4

Lacivert ve krem tonlarını bir araya getiren Sante koltuk takımı, şık ve minimal tarzı ile ev dekorasyonunuza sadelik ve yenilik getirecek. Fiyatı 4815 TL.

dogtas-2019-koltuk-takimlari-5

Maksimum rahatlık ve konfor vaat eden Pearl koltuk takımı, şıklığı ve modern bir duruşu bir arada sunuyor. Salon ve oturma odanızda tercih edebileceğiniz bu modern koltuk takımın fiyatı 5290 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir