dogtas-2019-genc-odalari-4

Doğtaş Mobilya 2019 Genç Odaları

Artık kendini bir yetişkin olarak tanımlayan çocuğunuzun odasında bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi mi? Küçük değişimler, büyük farklar yaratsa da, artık çocukluktan çıkan çocuğunuz için, odasındaki mobilyaları değiştirmeniz gerekebilir. Hangi ürünü ve hangi markayı tercih edeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, Doğtaş Mobilya’nın 2019 koleksiyonunda yer alan birbirinden güzel genç odası takımlarına göz atabilirsiniz. Onlardan bazılarını sizler için bu yazımızda derledik…

dogtas-2019-genc-odalari-

Smart yatak odası takımı adıyla Doğtaş’ın yeni sezon genç odası takımları arasında yer alan bu takım, genç erkekler için fonksiyonel ve konforlu bir genç odası dekorasyonu sağlıyor. Çalışma masası, kitaplığı, yatağı ve gardırobundan oluşan bu takımın fiyatı 1795 TL.

dogtas-2019-genc-odalari-2

Gökyüzünün kusursuzluğu ve iç açıcı görüntüsünden ilham alan Sky genç odası, hem genç kızlar hem de genç erkeklere hitap ediyor. Lake beyaz ve meşe ağacını buluşturan bu genç odası takımının fiyatı 3295 TL.

dogtas-2019-genc-odalari-3

Pasifica genç odası takımı adıyla Doğtaş Mobilya 2019 genç odaları arasında yerini alan bu takım, kahverengi ve kremin şık birlikteliğini yansıtıyor. Her detayı ile sade ve şıklığın altını çizen bu genç odası takımının fiyatı 3945 TL.

dogtas-2019-genc-odalari-4

Artık kendini “genç” olarak tanımlayan kızınız için yeni bir yatak odası takımına mı ihtiyacınız var? Doğtaş Mobilya mağazalarında Country genç odası adıyla satışa sunulan bu genç odası takımı, sade ve şık tasarımı ile kolayca kombinlenebilir bir tasarım sağlıyor. Fiyatı 5685 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir