dogrucan-mobilya-dugun-paketleri

Doğrucan Mobilya 2017 Düğün Paketleri

Doğrucan mobilya 2017 düğün paketleri ile yeni evlenenler için büyük bir imkan sağlanmış oluyor. Doğrucan mobilyanın modern tasarımları ile dikkat çeken mobilyalarını düğün paketlerinde daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Özellikle yeni evlenen çiftler için kaliteli ve ekonomik çözümler sunmayı başaran Doğrucan mobilya sayesinde ev dekorasyonu yapmak çok kolay.

dogrucan-mobilya-dugun-paketleriDoğrucan Mobilya’nın Ödeme Kolaylıkları

Doğrucan Mobilya, yalnızca modern ve kaliteli mobilya tasarımları üretmekle kalmıyor. Müşterileri için çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlayabilmektedir. Kredi kartı, vadeli satış gibi ödeme yöntemlerine ek olarak “Şimdi Al 2017’de Öde” kampanyasını sunuyor. Satın aldığınız mobilyaları aylar sonra ödemeye başlamanız için büyük bir kampanya olduğunu söylemek mümkün.

Doğrucan Mobilya Düğün Paketlerinin Kalitesi

Doğrucan Mobilya, düğün paketlerinde yer verdiği mobilyaların tümünü yeni koleksiyonundaki kaliteli ürün gruplarından oluşturmaktadır. Düğün paketi olarak satışa sunduğu için kesinlikle kalitesiz olduğu düşünülmemelisiniz. Bir evin ihtiyacı olan tüm eşyaları bir arada sunup tek bir seferde satın aldığınız böyle bir fiyat avantajını sizlere sağlamaktadır. Doğrucan mobilya, son zamanlarda Poyraz Karayel dizisine olan sponsorluğuyla da ismini tüm Türkiye’ye duyurmaya başladı. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mağazası olan Doğrucan Mobilya’nın düğün paketlerini yakından görmek istiyorsanız mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Showroom ve Mağazaları

Doğrucan Mobilya’nın tüm Türkiye’ye yaymaya başladığı mağazalarının şu an aktif olanlarını aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz. Size en yakın mağazayı ziyaret ederek ürünleri yakından görebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Doğrucan Mobilya Mağazalarını arayın:

(232) 435 11 59 – İzmir Gaziemir Mobilya Mağazası
(232) 257 72 10 – İzmir Kısıkköy Mobilya Mağazaları
(232) 264 32 61 – İzmir Karabağlar Mobilya Mağazası
(232) 461 63 22 – İzmir Yeşilova Mobilya Mağazası
(232) 329 76 06 – İzmir Çiğli Mobilya Mağazası

(256) 226 20 46 – Aydın Mobilya Mağazası
(236) 250 01 07 – Manisa Şehzadeler Mobilya Mağazası
(236) 712 01 01 – Manisa Salihli Mobilya Mağazası
(258) 266 66 09 – Denizli Mobilya Mağazası
(276) 222 22 99 – Uşak Mobilya Mağazası
(266) 244 50 01 – Balıkesir Mobilya Mağazası

İnternetten Doğrucan Mobilya Düğün Paketi Siparişi Vermek

Doğrucan mobilya düğün paketlerini mağazalarından satın alabildiğiniz gibi internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına taksit ve Havale ile ödemeye özel indirimlerden faydalanarak internet üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. İnternet üzerinden satın alınan ürünler tüm Türkiye’ye transfer edilebilmektedir. Mağazalara yakın olan şehirlere ücretsiz teslimat imkanı bulunmaktadır. Daha uzak olan şehirlere ise uygun fiyatlar ile teslimat yapılabilmektedir.


Ücretsiz teslimat yapılan şehirler

İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Kütahya, Uşak, Balıkesir, Çanakkale


Ücretli teslimat yapılan şehirler

İstanbul, Ankara, Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

loading...

One Reply to “Doğrucan Mobilya 2017 Düğün Paketleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir