Dekorasyonda Renkli Kapı

Dekorasyonu Renklendiren Kapılar

Evlerimizi dekore ederken, alışılmış tek renk, klasik ve sıkıcı tarzlardan uzaklaşıyoruz. Günümüz modernliğini, retro ve vintage tarzları ile buluşturarak evimizin dekorasyonunu oluşturuyoruz. Renkli eşyalar, aksesuarlar ve mobilyalar dışında sıradanlığını bozduğumuz ve renklendirdiğimiz kapılar, ev dekorasyonunu bambaşka bir görünüme kavuşturuyor.

Renkli Ev Kapısı Seçimleri ve Modelleri;

Evlerimize renk katmak ve yeni bir tarz oluşturmak için renkli kapılar yeterli oluyor. Üstelik bunun için yüzlerce para harcamamız gerekmiyor. Bir kaç kutu boya ile oda kapılarını boyayarak,evin tüm havasını değiştirmemiz mümkün oluyor. Mutfak dolaplarınıza uygun bir renk alarak, canlı ve renkli bir mutfak kapısı oluşturabilirsiniz. Hatta bir kaç renk daha satın alıp kapıya şekiller çizebilirsiniz. Oturma odanızdaki veya yatak odanızdaki aksesuar veya halılara uygun bir renkle kapıları boyayabilirsiniz. Tüm odalar için geçerli olan renkli kapılar ile evinizin nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Renkli Bahçe Kapısı Modelleri;

Bahçeler her zaman renkli ve canlı olur. Fakat bu canlılığa biraz daha renk katmak istiyorsanız bahçe kapınızı boyamanız yeterli. Örneğin yeşilliklerle dolu bir bahçeniz varsa kapınızı pembe, mor, sarı ya da turuncu renklerine boyayabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir