gökyüzü mavisi dekorasyon önerileri

Dekorasyonda Renk Trendi: Gökyüzü Mavisi

İç mekan tasarımları, uzun yıllar boyunca daha sade bir grafikteydi. Ancak son zamanlarda insanlar, dekorasyonda renk şemasına daha fazla enerji ekleyen renkleri kullanmayı seviyorlar. Gökyüzü mavisi de bu renklerden biri. Zamansız bir renk olarak, diğer renklerle de çatışmadan, kullanıldığı mekanda hoş bir uyum yakalıyor. Ayrıca her tarzın dekoruna hayat katmak için modaya uygun ama klasik bir seçim haline geldi. Evinize şık bir tarz katmak istiyorsanız, gökyüzü mavisi yeni favoriniz olabilir!

 

Gökyüzü Mavisi ve Beyaz

gokyuzu-mavisi-dekorasyon-onerileri-

Beyaz bulutlar ile mavi bir gökyüzü, tüm gün izleyebileceğimiz güzel bir manzara. Gökyüzü mavisi ve beyazın bu kadar güçlü bir çift olmasının nedeni, ikilinin bir araya geldiğinde hem sade hem de çarpıcı görünmesidir. Ayrıca bu ikili, oldukça doğal bir görünüm yaratır ve mavi, neredeyse fark edilmez hale gelir. Bu da, odada çarpıcı beyazın ön plana çıkmasını sağlar.

Gökyüzü Mavisi ile Nötr Renkler

gokyuzu-mavisi-dekorasyon-onerileri-2

Gri, krem gibi nötr renkleri dekorasyonda kullanmak istiyorsanız; gökyüzü mavisi, evinizdeki sıkıcı atmosferi yıkmak için dikkat çekmeden, şık bir renk hissi yaratır. Nötr renkler ve gökyüzü mavisi, birlikte ince, huzurlu ve sıkıcı olmayan bir görüntü yaratır.

Gökyüzü Mavisi ve Cesur Renkler

gokyuzu-mavisi-dekorasyon-onerileri-3

Gökyüzü mavisinin gerçek büyüsü, cesur tonlarla birlikte kullanıldığında ortaya çıkar. Sıradan bir kot pantolon gibi, daha cesur parçalarla kullanıldığında, zengin ve göz alıcı bir şıklık yaratır. Gökyüzü mavisi, mavinin bir tonu olarak çarpıcı bir şekilde güzeldir; dolayısıyla diğer renklerle kolayca bir araya getirilebilir. Ev dekorasyonunda gökyüzü mavisini kullanabileceğiniz daha fazla dekorasyon önerisine ne dersiniz?

 

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir