ev-dekorasyonunda-ayna-kullanimi-6

Dekorasyonda Ayna Nasıl Kullanılır?

Aynalar bir odayı değiştirebilir, mekanın hissini değiştirebilir ve harika bir dokunuş ekleyebilir! 

Ev dekorasyonunda ayna, genellikle banyo ve yatak odalarında kullanılır. Bazen, şöminenin üzerinde de bulunurlar; ancak doğru kullanılırsa, evinizdeki rolleri bundan çok daha büyük ve etkileyici olabilir.

ev-dekorasyonunda-ayna-kullanimi-2

Aynayı, nasıl göründüğünüzü kontrol etmek için kullanıyor olsanız da, bir odadaki alan hissini harika bir şekilde genişletebilir. İşte, ev dekorasyonunda ayna kullanımı için 4 öneri…

Mutfağı Genişletir

ev-dekorasyonunda-ayna-kullanimi-

Küçük bir mutfağınız ve onu geniş göstermeye mi ihtiyacınız var? Eğer mutfağınız sizde bir hücreye sıkışmış hissi yaratıyorsa, bir duvara boydan boya ayna takarak, mutfaktaki alan hissini genişletebilirsiniz.

 

Şömineyi Tamamlar

ev-dekorasyonunda-ayna-kullanimi-3

Şöminenin üzerinde kullanılacak bir ayna; daha şık ve daha parlak bir alan hissi verir. Daha akıllıca bir dokunuş için, oturma alanına göre simetrik olarak düzenlemeniz gerekir. Tek parça aynalar; şöminenin üzerinde daha yumuşak ve sıcak bir his verir.

Yatak Odanızı Genişletir

ev-dekorasyonunda-ayna-kullanimi-4

Küçük bir yatak odasında, aynalı gardıroplar inanılmaz derecede etkilidir. Yatak odanızı daha geniş gösterirler ve tabi ki, nasıl göründüğünüzü kontrol etmek için de oldukça kullanışlıdırlar. Sade ve beyaz bir yatak odasında daha geniş alan hissi yaratmak için, gardırobun kapaklarını ayna ile kaplayabilirsiniz.

Küçük Ofisi Genişletir

ev-dekorasyonunda-ayna-kullanimi-5

Küçük bir ofisiniz mi var? Masa başında çalışıyorsanız, küçük bir ofis çok fazla rahatsız edici olabilir. Bilgisayarın hemen arkasına bir ayna konumlandırmak, daha geniş bir alan hissi yaratmanıza yardımcı olabilir!

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir