beyaz-ve-lila-renklerde-acik-mutfakli-11-studyo-ev-dekorasyonu-salon-ve-mutfak

Çok Küçük Stüdyo Ev Dekorasyonu Örnekleri

50 metrekareden küçük olan stüdyo ev dekorasyonları ile ilgili yaptığımız araştırmalarda, sizler için harika fikirler oluşturacak örnekleri derledik. Çok küçük stüdyo ev dekorasyonu fikirleri ile siz de kendi eviniz için yenilikler oluşturabilirsiniz. Özellikle tek başına yaşayan ya da bekar olan çiftler için tercih edilen stüdyo evler, modern dekorasyonlarıyla içinizi ferahlatıyor diyebiliriz.

35 m2 Bembeyaz bir Ev

Çok küçük olduğu kadar sevimli de görünen bu apartman dairesi, bembeyaz dekorasyonu ile adeta içinizi aydınlatıyor. Mutfak ile oturma odasının bir arada yer alması, daha samimi bir ortam oluşturuyor. Yatak oda ve banyo ayrı olarak kullanılmaktadır. Örnek verdiğimiz bu ev dekorasyonunda beyaz tonlar ile birlikte bahar çiçeklerine de yer verilmiş.

beyaz-ve-lila-renklerde-acik-mutfakli-11-studyo-ev-dekorasyonu-salon-ve-mutfak

Evin yatak odası da tamamen beyaz renklerde dekore edilmiş. Çok küçük boyutta olan bu yatak odası, ideal bir dizayn ile oluşturulmuş ve kullanışlılık sağlanmış.


cok-kucuk-ev-dekorasyonu-yatak-odasi

Şık ve Modern bir Daire

Asma katlı olan tasarlanmış olan bu daire ile modern şıklığın izlerini hissedebilirsiniz. Salon bölümünden evin tüm odalarını görebilirsiniz. Mutfak bölümünün salon içine dahil edilmesiyle de samimi bir dekorasyon oluşturulmuş. Ahşap renklerin yoğunlukta olduğu bu dekorasyon, oldukça lüks etkilere sahip.

asma-katli-kucuk-ev-dekorasyonu-luks-ahsapAçık ama Düzenli bir Yaşam

Tek başına yaşayanlar için ideal bir ev örneğini paylaşıyoruz. Tek bir odadan oluşan bu ev, mutfak, oturma alanı ve yatak odasının aynı odada olmasıyla dikkat çekiyor. Evde yalnızca banyo ayrı bir bölümde yer almaktadır. Tüm yaşam alanlarının tek bir oda içinde olmasına rağmen, oldukça düzenli planlanmış diyebiliriz.

ogrenci-icin-tek-odali-ev-dekorasyonuHuzurlu ve konforlu bir daire

1+1 ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen planı görüntülüyorsunuz. Bu tip evler ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Salon ve mutfağın bir arada olduğu muhteşem bir kombinasyonu görebilirsiniz. Evin dekorasyonu son derece çağdaş bir stil ile dizayn edilmiş durumda.

modern-ve-kullanisli-bir-ev-dekorasyonu-11-residance-daire-salon-ve-mutfakmodern-ve-kullanisli-bir-ev-dekorasyonu-11-residance-daire-salon-ve-mutfak-2

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir