cocuk-odasi-kitaplik-fikirleri-6

Çocuk Odası Kitaplık Fikirleri

Küçük bir kızken, annem bana, çocuk kitaplarını ezberlememi ve daha sonra onları kardeşime okumamı söylemişti. İşte benim kitap sevgim, ilk kez orada başladı. Okumak, çocuklara hayat boyu anılar yaratır. Kitapları odalarında görmek ve kitaplara ulaşımlarını kolaylaştırmak, çocuklarınızın kitap okumaktan daha fazla keyif almasını sağlar. Kitaplığını biraz da dekoratif ve renkli hale getirerek eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. İşte çocuk odası kitaplık fikirleri…

Bisiklet Ya Da Vago

cocuk-odasi-kitaplik-fikirleri-

Bir çocuğun kitaplarını etrafta dolaştırma fikrini seviyorum. Bisiklet ya da vagon gibi tekerlekli bir kitaplık, eviniz için mini bir kitaplık fikridir.

Raflarda

Çocuk kitapları, bir odanın dekorasyonuna harika bir katkı sağlayabilecek kadar renkli ve sanatsaldır. Bir odaya eklenen kitaplar, çocuğunuzun odasındaki sanat havasını artırır ve odaya parlak renkleri ekler.

Özel Tasarlanmış Kitaplıklar

cocuk-odasi-kitaplik-fikirleri-2

Farklı bir kitaplık tasarımı ile çocuğunuzun odasının duvarlarını süsleyebilirsiniz. Örneğin, ağaç tasarımlı bir kitaplık, iyi bir fikir olabilir.

Ranzanın Merdivenleri

cocuk-odasi-kitaplik-fikirleri-3

Çocuğunuz ranzanın üst katına çıkarken ulaşabileceği pek çok kitabı olacak. Ayrıca sizin de, çocuğunuzun kitaplarını saklamak için bolca alanınız olacak.

Sandal

cocuk-odasi-kitaplik-fikirleri-4

Sandal şeklinde bir çocuk odası depolama ünitesi; çocuğunuzun kitaplarını düzenli ve kolayca ulaşabileceği bir yerde tutar.

Şömine

cocuk-odasi-kitaplik-fikirleri-5

Şömine denince akla kitapları yakmak gelse de, fotoğraftaki gibi bir kitaplık fikri; evdeki küçük okuyucu için akıllı bir kitap depolama alanı yaratır.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir