7800-hotel-izmir-cesme-8

Çeşme 7800 Hotel, Konforu Sonuna Kadar Yaşatıyor

7800 hotel izmir cesme-8Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Çeşme 7800 hotel ile ilgili incelemeler gerçekleştirdik. İş ve sanat dünyasından bir çok ünlü ismi konuk eden 7800 Hotel, beklentilerin çok üstünde verdiği hizmeti, odalarının kalitesi ile ziyaretçilerden tam not almayı başarıyor.

Boyalık Plajında yer alan 7800 Hotel, bünyesinde yer alan 35 özel odası ile konuklarını ağırlıyor. Kişiye özel hizmet anlayışının benimsendiği hotel de ihtiyacınız olan her şeye cevap bulabiliyorsunuz. Odalarının rahat ve geniş dizayn edilmesi, konforu sonuna kadar yaşamanıza olanak sağlıyor. Hotel odasında değil de kendi lüks evinizdeymiş hissi uyandıracak dekorasyon ve dizaynı ile vazgeçilmezleriniz arasında yer alacağını söyleyebiliriz.

Çeşme 7800 Hotel Odaları

Bu muhteşem dizayna sahip hotelin projesini ünlü mimar Emre Arolat, iç mimari dizaynını ise Dara Kırmızıtoprak üstlendi. Kusursuz bir proje tasarımı sonrasında en kaliteli işçilik ile hayata geçirilen hotel, Çeşme’nin sembol mekanları arasında yer alıyor. Türkiye ve Dünya’dan bir çok ünlü ismi ağırlamayı başaran 7800 hotel, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile turizm hayatına devam ediyor.

Türk ve Dünya mutfağından lezzetlerin buluştuğu restoranı ile konuklarına eşsiz lezzette yemekler sunmayı başarıyor. Tatil günlerinizde kendinizi huzurlu hissedeceğiniz tüm Dünya içkilerini barındıran bir bar bölümü bulunuyor. Bar bölümünün dekorasyonu, abartıdan uzak, sade ve lüks kavramlarının harmanlanmasıyla oluşturulmuş bir dizayna sahip.

Çeşme 7800 Hotel’in odaları Standart tipten, Deluxe ve Suit modele kadar çeşitli seçenekler sunuyor. Deluxe oda tiplerinde dahi ferah ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Odaların tümü dinlendirici etkileri barındıran bir dekorasyona sahip. Suit odalarda ise geniş ve ferah bir ev deneyimi yaşayacağınızı da belirtmek isteriz. Bahçeye açılan odalarında doğanın sunduğu huzuru hissetmeniz sağlanmaktadır.

Çeşme 7800 Hotel Odaları

 

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir