mum-dekorasyonu

Büyük Mumlarla Ev Dekorasyonu Önerileri

Büyük Mumlarla Ev Dekorasyonu Önerileri, evlerin görünümüne yeni bir soluk getiriyor. Uygun maliyetler ile evinin dekorasyonunu güçlendirmek isteyen kadınların ilk başvuracağı ürünler büyük ve havalı mumlar oluyor. Büyük Mumlarla Ev Dekorasyonu Önerilerine bakarak siz de dekorasyonunuza mumları ekleyerek farklılık yaratabilirsiniz.

buyuk-mumlarla-ev-dekorasyonu-onerileri-6Dekorasyonu değiştirmek ve güçlendirmek için mobilyaların yenilenmesi veya pahalı aksesuarların alınması yanlış bir tercihtir. Ekonomik boyutunu düşünerek aksesuar seçimleri yapmak ve doğru parçaları kullanmak gerekmektedir. Mumlar da eski dönemlerin aydınlanma aracı olmaktan çıkarak günümüzde dekorasyon aksesuarı olarak kullanılmaktadır.

buyuk-mumlarla-ev-dekorasyonu-onerileri-3Mobilya ve Aksesuarlara Uygun Mumları Tercih Edin

Mum çeşitleri boyut, renk ve süslemeler olarak birbirinden farklı görünümlere sahip olmaktadır. Her ev dekorasyonuna uygun renk ve görünüme sahip mum modelleri bulunmaktadır. Siz de evinizde bulunan  mobilya ve aksesuarları gözden geçirerek işe başlayın. Daha sonra renk ve desen çeşitlerinizi sıralayın. Son olarak alışverişe çıkın ve odalarınız için farklı boyutlardaki mumları satın alın.

buyuk-mumlarla-ev-dekorasyonu-onerileri-7Kase ve Tepsileri Kullanın

Mumların tek başına kullanı oldukça zordur. Mumların sabit durması ve bir bütün olarak dekorasyon içerisinde yer alması için tepsileri ve büyük kaseleri kullanın. Tepsilerin içerisine küçük saksı ve kaktüsleri de yerleştirebilirsiniz.

buyuk-mumlarla-ev-dekorasyonu-onerileriHer Eve Uyum Sağlayan Minimal Gri Tonları

Her ev için uygun olan minimal renklerin başında gri tonları gelmektedir. Bu nedenle dekorasyon ve aksesuar seçimleri için her kadın gri tonlarından bir parça yararlanmaktadır. Siyah, beyaz, sarı, turuncu ve yeşil gibi tüm renk tonları ile uyum sağlayan gri tonlarını büyük mumlarda da tercih edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir