buyuk-hali-ile-dekorasyon-4

Büyük Halı İle Ev Dekorasyonu

Hemen hepimiz, halısız bir odanın tamamlanmamış hissettirdiği fikrinde hemfikiriz. Peki, küçük düşünüyor olabilir miyim? Büyük boy halılara yer veren bu odalar, büyük halıların mekana ayrı bir hava kattığını kanıtlıyor…

Lüks hissettirir. Büyük bir halının derinliği, bir odaya lüks duygusu getirir. Bu salonda görebileceğiniz gibi, büyük boy bir halı, yalnızca büyük alanlarla sınırlı olmamalıdır. Büyük boy bir halı, küçük mekanlarda karşıt bir etkiye sahip olacaktır. Büyük halılar, gizlemek istediğiniz bir zemin olduğu alanlar için de harika bir seçimdir.

buyuk-hali-ile-dekorasyon-

 

 

Ölü alanlarda hayat kurtarır. Uzun ve derin bir koltuk, şık bir masa ve gösterişli sandalyeleri salon gibi büyük alanların büyük oyuncularıdır; ancak büyük bir halı olmadan, yaratmak istediğiniz etki kaybolabilir. Tasarımlara uygun yuvarlak bir seçim, ekstra dekorasyon puanı alır.

buyuk-hali-ile-dekorasyon-2

Dekorasyon yardımı. Ekstra büyük halılar, geniş ve boş bir alanı tamamlamak için idealdir. Oturma odası, yemek odası ve hatta mutfak gibi bir alanda büyük boy halılar, tamamlayıcı olabilir. Ayrıca salonda büyük boy bir halı seçerek, ahşap zemininizi sandalyelerin neden olacağı çiziklerden koruyabilirsiniz.

buyuk-hali-ile-dekorasyon-3

 

 

Tamamlayıcıdır. Büyük bir oturma odanız varsa ve mekanı gereksiz eşyalarla doldurmadan da tamamlanmış hissettirmek istiyorsanız, büyük boy halılardan yardım alabilirsiniz. Büyük boy halı ve küçük bir halıyı aynı alanda kullanmak, aynı odada iki farklı alan hissi yaratmanıza da yardımcı olur.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir