Bohem Stiliyle Instagram’da @Ireneburg7

Irene ve Rob çiftinin 19 yıldır oturdukları ve kendi zevklerine göre dekore ettikleri evlerini sizin için derledik.

Irene, evinin genellikle beyaz, siyah ve ahşap tonlarından oluştuğunu söylüyor.

Instagram'da @ireneburg7 1

Salonun bir duvarı siyaha boyanarak beyaz parke döşemesiyle zıtlık sağlanmış. Sol köşenin şömine alanı olarak ayrıldığı salonda gerçek odun yerine elektrikten yardım alınarak modern bir tarz yakalanmış. Koltuk, halı ve puf grinin tonlarından oluşuyor ve yastıklarla renklendirilmiş. Orta sehpa olarak ahşap kullanılmış ve odanın geneliyle uyumlu olması sağlanmış. Siyah duvara asılan tablolarla oda hareketlendirilmiş.

Instagram'da @ireneburg7 2

Koltuğun karşısına füme renkte minimal bir tv ünitesi konumlandırılmış ve tv sol tarafa yerleştirilerek süslerin de aynı ünitede yer bulması sağlanmış.

Instagram'da @ireneburg7 3

Mutfak tezgahında gri granit kullanılmış ve siyah radyatörle desteklenmiş. Duvarların yarısında gri boya yarısında ise beyaz tuğla desenli fayans döşemesi kullanılmış.

Instagram'da @ireneburg7 4

Mutfağın diğer tarafında ise beyaz fayans döşemesi devam etmiş, beyaz ve ahşap renklerden oluşan gömme dolapla depolama alanı yaratılmış.

Instagram'da @ireneburg7 5

Birinci yatak odasının yer döşemesi beyaz parke olup yatağın iki yanına ahşap plakalar yerleştirilmiş. Ahşap plakaların ortasında kalan boş alana gri bir orman tablosu asılmış.

Instagram'da @ireneburg7 6

İkinci yatak odası ilkine göre biraz daha küçük olmakla birlikte yerlerde yine beyaz parke kullanılmış ve yatağın arkasındaki duvar siyaha boyanmış. Yatak başlığında ahşap çıtalar kullanılarak odaya bohem bir hava kazandırılmış.

Instagram'da @ireneburg7 7

Üçüncü yatak odası da ikinciye benzer boyutlarda olup aynı tarzı yansıtıyor.

Instagram'da @ireneburg7 8

Yemek odası bölümü de evin kalanı gibi beyaz parkelerden oluşuyor. Bütün duvarları beyaza boyanmış ve geniş duvara büyük bir portre asılmış.

Instagram'da @ireneburg7 9

Instagram'da @ireneburg7 10

Instagram'da @ireneburg7 11

Çatı katında üçlü bir koltuk ve ağaçtan yapılmış bir sehpa ile evin her yerinde olduğu gibi bol bol bitki bulunuyor. Duvarlar beyaz renge boyanmış ve tablo, çerçeve gibi aksesuarlarla zenginleştirilmiş.

Instagram'da @ireneburg7 12

Kış bahçesi olarak düzenlenmiş alanda geniş, gri bir L koltuk ve ahşap bir orta sehpa bulunuyor. Yerlere beyaz çakıl taşları serpilmiş.

Instagram'da @ireneburg7 13

Kış bahçesinin diğer tarafında beyaz taş ile depolama alanı yaratılmış. Üst kısmına ise bitkiler yerleştirilmiş.

Instagram'da @ireneburg7 14

Ön bahçe kısmına ise genişçe bir masa ve sehpalar yerleştirilmiş. Yerlerde ise kompozit döşeme tercih edilmiş.

loading...