bellona-2019-televizyon-unitesi-modelleri-6

Bellona 2019 Televizyon Ünitesi Modelleri

Güzel bir televizyon ünitesi, salon ve oturma odanızı benzersiz kılar. İster küçük, ister büyük bir evde yaşayın, bir televizyon ünitesi tarzınızı yansıtmalıdır. Peki, nasıl bir tasarım tercih edeceksiniz? Salon ya da oturma odanız için yeni, şık ve kullanışlı bir televizyon ünitesi arıyorsanız, karar vermeden önce Bellona’nın 2019 koleksiyonuna bir göz atmalısınız. Bu yazıda, Bellona 2019 televizyon ünitesi modelleri arasında öne çıkan tasarımlardan bazılarını sizler için derledik!

bellona-2019-televizyon-uniteleri-

Bellona mağazalarında Selegno duvar ünitesi adıyla satışa sunulan bu tasarım, kahverengi ve lacivertin şık uyumunu yansıtıyor. Fazla yer kaplamaması ve işlevselliği ile küçük oturma odalarına da uygun bir seçim gibi görünüyor.

bellona-2019-televizyon-uniteleri-2

Yine kahverenginin şıklığını yansıtan bir başka duvar ünitesi. Bellona 2019 televizyon ünitesi modelleri arasında yerini alan Lofty duvar ünitesi, 3320 TL’ye satışa sunuluyor.

bellona-2019-televizyon-uniteleri-3

Beyazın şıklığı ve zarafetinden vazgeçemeynlerdenseniz, şık ve sade tasarımıyla dikkat çeken Volga duvar ünitesi sizin için iyi bir seçenek olabilir. Televizyon ve aksesuarlar için sunduğu alanın yanında, eşyalarınız için 2 adet çekmecesi ve küçük bölmeleri de var.

bellona-2019-televizyon-uniteleri-4

Modern bir oturma odası dekorasyonunuz varsa, Mavenna duvar ünitesi size uygun bir seçenek olabilir. Krem rengi tasarımı ve mavinin en açık tonlarını buluşturan renkleriyle oldukça şık görünen bu duvar ünitesinin fiyatı 2675 TL.

bellona-2019-televizyon-uniteleri-5

Oymalı tasarımı ile oldukça şık bir görünüme sahip olan Palais duvar ünitesinin fiyatı 2482 TL. Bellona 2019 televizyon ünitesi modelleri hakkında daha fazla örnek için galerimize de göz atabilirsiniz…

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir