bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-11

Bebek Odası İçin 10 Dekorasyon Örneği

Şık ve kullanışlı bir bebek odası dekorasyonuna karar vermekte sorun mu yaşıyorsunuz? Bebek dostu ihtiyaçlar ve bir yetişkin tarzı arasında denge bulmanın kolay olmadığını kabul ediyoruz; ancak herhangi bir oda, biraz düşünce ve çaba ile şık bir bebek odasına dönüştürülebilir. Bebeğiniz için mükemmel alanı yaratmak için bu 10 bebek odası dekorasyon örneğinden ilham alabilirsiniz…

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-

Bebeğinizin odası o büyüyene kadar yalnızca ona ait değildir. Bu odada, kendinize de yer açın. Bebeğiniz uyurken ona okumalar yapmak ve onun yanındayken dinlenmek için, ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir koltuğa yer açın. Önünde bir puf da ayaklarınızı uzatmak ve bebek odasına şık bir detay eklemek için iyi bir seçim olacak.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-2

Bebek odaları, en az bebeklerin kendileri kadar özel olmalıdır. Saflığı temsil eden beyaz ve nötr renkleri bir arada kullanmak, sakin ve huzur dolu bir bebek odası dekore etmek için tercih edebileceğiniz renklerdir.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-3

Bebek odası dekorasyonunda, koyu renkler de en az açık renkler kadar iyi çalışır. Mat siyah ve onu tamamlayacak açık griyi bir arada kullanmak, bebeğinizin odası için şık bir seçenek oluşturur.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-4

Biraz yaratıcılık, bebek odası dekorasyonuna da iyi gelir.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-5

Bebek odasını dekore ederken, aksesuarlardan da yardım almayı ihmal etmeyin.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-6

Bebeğinizin odasına canlı bir figür eklemek isterseniz; siz de sarı, yeşil, pembe, mavinin canlı tonlarını aksesuar ve mobilyalarda kullanabilirsiniz.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-7

Hayvan figürleri, bebek odalarına hoş bir hava katar.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-8

Bebeğinizin odasını dekore ederken, duvarları da dekorasyona dahil etmeyi ihmal etmeyin.

bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-9 bebek-odasi-dekorasyon-ornekleri-10

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir