Untitled-1

Banyolar için Rafa Havlu Dizme Fikirleri

Banyo dekorasyonunun önemli bir parçası olan raflar, kapalı kapakların ardında kalan tüm ürünlere yer vermektedir. Bu ürünlerden biri de her zaman gizli raflarda kalan havlulardır. Modern ve yenilikçi banyo tasarımları, havlu dekorasyonu ile ön plana çıkarak dikkat çekmektedir. Havluları diğer ürünler ve aksesuarlar ile kullanarak siz de banyo görünümünüzü değiştirebilsiniz. Banyolar için rafa havlu dizme fikirleri, dekorasyonunuz üzerinde etkili olacaktır.

Rulo Biçiminde Dizmeyi Tercih Edin

Banyolarda bulunan açık raflar, kullanım amacının yanı sıra dekorasyonun da bir parçası haline gelmektedir. Raflara dizilen havluların dekoratif görünmesi için rulo biçiminde katlayarak dizebilirsiniz. Aynı zamanda havluları ve kıyafetleri rulo biçiminde yerleştirmek yer tasarrufu için de avantajlı olmaktadır.

banyo-raf-sepetleriSepet ve Kutuları Kullanın

Açık raflara dizdiğiniz veya banyonun herhangi bir köşesine yerleştirdiğiniz hasır sepetler, havlular için en ideal yerlerden biridir. Havluları renk ve boyutlarına göre farklı sepetler içerisine yerleştirebilirsiniz. Sepet kullanımı, özellikle küçük el havluları için tercih edilmektedir. Büyük boyuttaki havluları raf üzerine katlayarak koyarken, küçük boyutlardaki havluları sepetlere yerleştirebilirsiniz.

banyo-sepetleriDiğer Aksesuarlar İle Güçlendirin

Banyo rafları, açık olarak kullanılmaya başlaması ile dekorasyona eşlik etmektedir. Modern banyolarda bulunan raflar, gizli kapakların ardında kalmadan açık bir biçimde dekore edilmektedir. Bu da raflarda istenilen ürünlere yer verilmesine olanak sağlamıştır. Biblolar, saksılar, kutu ve makyaj ürünleri gibi farklı dekoratif ürünler, raflar üzerinde havlular ile birlikte kullanılmaktadır.

raf-dekoruAçık raflara dizilen havluların daha iyi bir görünüm sağlaması için renkleri ve boyutları kategorize etmek önemlidir. Aksesuar ve ürünlerin ise karışıklık yaratmayacak biçimde dizilmesine önem verilmelidir.

loading...

One Reply to “Banyolar için Rafa Havlu Dizme Fikirleri”

  1. mom jeans

    Sepet ve kuruları kullanmak çok güzel fikir olmuş daha az hacimle daha çok havlu yerleştirilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir