antre-dekorasyon-onerileri-12

Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İyi seçilmiş aydınlatma, doğru depolama alanları ve doğru dekorasyon; evinizi girişten itibaren davetkar hissettirebilir! 

Evin girişinin kişisel tarzınızı yansıtması ve bu alanın evinizin geri kalanı hakkında bilgi vermesi gerekir. İşte antre dekorasyonu için 18 öneri…

Doğru Aydınlatma

antre-dekorasyonu-onerileri-6

Nispeten küçük sayılabilecek bu alanda; güzel bir masa lambası ve aplik gibi, farklı ruh halleri için farklı aydınlatma seçenekleri kullanabilirsiniz. Demir aplikler, mekana benzersiz bir tarz katar.

Sanatsal Bir Hava Yaratın

antre-dekorasyonu-onerileri-5

Çoğu evin girişi küçüktür; ancak bu, büyük bir açıklama yapamayacağınız anlamına gelmez. Desenli duvar kağıtları, peluş tabureler, şık bir ayna ve geometrik bir halı, misafirlerinizin şık bir eve girmesini sağlar.

 

Ebatları Doğru Ayarlayın

antre-dekorasyonu-onerileri-4

Büyük bir ayakkabılığa sahip küçük bir antre, kötü görünür. Antrenizde, mekanın büyüklüğüne uygun bir konsol, ayna ve aplikler, şık bir giriş algısı yaratır.

Evin Stiline Göz Atın

antre-dekorasyonu-onerileri-3

Evin giriş alanında; ahşap, demir ve diğer rustik dokuları kullanabilirsiniz. Bu karışımı antrede kullanmak, tonu doğru ayarlar ve misafirlerinizin evin geri kalanı hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar.

Kilim Ekleyin

antre-dekorasyonu-onerileri-2

Bazen bir antrenin boyutları, büyük bir halı için zor olabilir. Ancak burası; renk, desen ve biraz da yumuşaklık eklemek için iyi bir yerdir. Antreler trafiğin yoğun olduğu alanlar olduklarından, dayanıklı bir kilim tercih edin.

 

Duvar Kağıdı Kullanın

antre-dekorasyonu-onerileri-

Antre dekorasyonu için kullanılacak duvar kağıdının, ev sahiplerinin kişisel tarzına uyması gerekiyor. Klasik süslemelere modern bir dokunuş kazandıran duvar kağıtları konusunda seçenekleriniz oldukça fazladır. Daha fazlası için galerimize de göz atabilirsiniz…

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir