minimalist-antre-dekorasyonu

Antre Dekorasyonu için İlham Verici Fikirler

Antreler, eve ilk adım atıldığında görülen ilk yerlerdir. Bu yüzden de dikkatli bir şekilde dizayn edilmesi önerilmektedir. Konuklarınıza ilk karşılamayı yaptığınız antreler için oluşturulabilecek, şahane dekorasyon fikirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Eve ilk giriş yaptığınızda huzurlu bir atmosfer yaşatacak antre dekorasyonu önerileri için aşağıda yer verdiğimiz fikirleri uygulayabilirsiniz. Oldukça düzenli ve modern görünen antre dekorasyonları ile siz de ideal planlamalar yapabilirsiniz.

Şıklık ve zarafet

Nötr renklerin sadeliği ve rahatlatıcı etkisini antre dekorasyonuna da uygulayabilirsiniz. Temiz ve ferah bir görünüm sunan gri ile beyaz kombinasyonunu antre dekorasyonu için tercih edebilirsiniz. Bu renkler ile birlikte dekoratif bitki ve dekoratif bir halı tercih edebilirsiniz. Antre aydınlatmasını da soft ama ferah bir dizayn ile oluşturabilirsiniz.

modern-ve-luks-antre-dekorasyonu-fikirleriSanat eseri ve objeler

Evinizdeki sanat eseri ve dekoratif objeleri, antre girişinize yerleştirebilirsiniz. Böylece, misafirleriniz için oldukça dikkat çekici bir karşılama yapmış olursunuz. Dekoratif objeler için hayal gücünüzü ve zevklerinizi kullanabilirsiniz.

antre-dekorasyonu-icin-sanat-eseri-ve-dekoratif-objelerAyna duvar

Ayna duvarlar, son zamanlarda epey popülerlik kazanmış durumdadır. Salon dekorasyonunda da sıkça tercih edilen ayna duvarlar, antre girişleri için de ideal bir dekorasyon oluşturmaktadır.

antre-girisler-icin-aynali-duvar-dekorasyonuMinimalizm ve estetik

Minimalist dekorasyonların ne kadar şık ve estetik göründüğünü söylememize gerek yok. Göz yormayan, sade ve ferah bir görünüm sunan minimalist dekorasyonları, antreniz için de uygulayabilirsiniz.

minimalist-antre-dekorasyonuKırmızı tuğla duvar zarafeti

Antre dekorasyonuna farklı bir sıcaklık katmak isterseniz, tuğla duvar dekorasyonu fikrini uygulayabilirsiniz. Böylece, dikkat çekici ve iç ısıtan bir görünüm elde etmiş olursunuz.

kirmizi-tugla-duvar-dekorasyonu-ile-antre-dizayniŞık duvar dekorları

Çeşitli duvar tabloları ve fotoğraf çerçeveleri ile mükemmel bir antre dekorasyonu oluşturma imkanınız da vardır. Fotoğraf çerçeveleri ile yaratıcı fikirler elde edebilirsiniz.

fotograf-cerceveleri-ile-antre-dekoruAçık plan tasarım

Oturma odası ile doğrudan bağlantılı olan antre modelleri için, zemin kaplamasının salon ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Görseldeki örneği incelerseniz, siz de şık bir antre dekorasyonu planlayabilirsiniz.

luks-ve-modern-antre-dekorasyon-ornekleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir