antre-dekorasyon-onerileri-5

Antre Dekorasyonu İçin 4 Öneri

Antre, bir evin iç kısmının ilk görünen kısmıdır, bu nedenle onu düzeni ve şık tutmak önemlidir. Ancak aynı zamanda, herkesin gün boyunca biriktirdiği çöplerden bir dağ oluşturma gibi bir eğilimi de vardır. Burada anahtar nokta, antreyi dekore ederken her iki işlevi de göz önünde bulundurmaktır. Antre, her gün kullanılmasını garantileyen bir alan olduğundan, sadece bir geçiş alanı değil, bir oda olarak ele alınmalıdır. Bu 4 dekorasyon önerisi; fonksiyonel ve düzenli bir ev yaratmanıza yardımcı olacak.

İhtiyaç Olmayan Şeyleri Kaldırın

antre-dekorasyon-onerileri-4

Antrede bulunan boş kağıtlar ve nesnelerden kurtulun. Bu alanda neyin gerekli olduğunu anladıktan sonra, nasıl organize edeceğinizi anlamanız daha kolay hale gelecektir. Antrede; montlar, şapkalar ve diğer temel eşyalar gereklidir, diğer her şeyi evin geri kalan kısımlarına gönderebilirsiniz.

Bir İletişim Alanına Dönüştürün

antre-dekorasyon-onerileri-3

Antreniz, ailenizin geri kalanlarının dikkatini çekmeyi garanti eden evdeki tek yerdir. Herkesin, eve giriş çıkışlarda buradan geçmesi gerekiyor. Bu nedenle bir mantar pano, antre dekorasyonunda çok işinize yarayabilir.

Eşyaları Kategorize Edin

antre-dekorasyon-onerileri-2

Bir antreyi düzenlemenin en iyi yolu; eşyaları türüne ya da sahibine göre ayırmaktır. Sepetler ve kutular kullanın, bunları aile üyelerine göre etiketleyin ve ortak öğelerle doldurarak düzenleyin.

Neşeli Bir Dekorasyon

antre-dekorasyon-onerileri-

Antre, evinizin geri kalanının renk paletini belirler, bu nedenle antreyi davetkar bir alana dönüştürmek önemlidir. Buraya; misafirlerinizin oturup ayakkabılarını çıkarması için bir bank, sandalye ya da küçük bir tabureye yer açın.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir