antalyadaki-ters-ev-dekorasyon

Antalya’daki Ters Ev, Görenleri Şaşırtıyor

Antalya’da yapılan ters ev, bir grup girişimcinin fikri olarak ortaya çıktı. Dünya üzerinde de örnekleri bulunan Antalya’daki ters ev dekorasyonu dünyadaki 13’üncü örnek olarak belirtiliyor. 2016 yılının ocak ayından itibaren turistik ziyaretlere açık olan ters ev, yaklaşık 30 bin turist ziyaretçiyi ağırladı.

antalyadaki-ters-ev-dekorasyon

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yapılan bu ters ev, 2 yıl sürede tamamlandı. Evin dış görüntüsü ile birlikte içindeki tüm eşyalar büyük ilgi çekiyor. Yaklaşık 85 metre kare olarak yapılan bu ters ev, normal bir evin iki katı maliyetle hazırlandı. Evin giriş kapısından mutfak dolaplarına, mobilyalarından beyaz eşyalarına, banyo tuvaletinden yatak odasına kadar herşey evin tavanına konumlandırılmış durumda.

antalyadaki-ters-ev-dis-goruntusu

Ters evin işletmecisi olan Kaan Karahan, evin Türkiye’deki ilk ters proje, dünyada ise 13. proje olduğunu söylüyor. Antalya’ya gelen turistlerin farklı bir deneyim yaşaması amacıyla oluşturulan ters eve ilgi büyük. Herşeyin ters olarak konumlandırıldığı eve ilk giriş yapıldığında ziyaretçilerin baş dönmesi geçirdiği de belirtiliyor.

Ters evi ziyarete gelenlerin çektiği fotoğraflara tersten bakılınca, sanki insanlar evin tavanında ters duruyormuş gibi bir görünüm oluşuyor. Özellikle de aksiyon fotoğrafçılarının bu eve olan ilgisi büyük. Gelin ve damat çekimlerinde de ters evi tercih eden bir çok çift var.

Yılda 200 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen ters eve giriş ücreti 15 lira olarak belirlendi.

TERS EV İLETİŞİM :
Kaan Karahan
05445595369

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir