AND Pastel Konut Projesi - Kartal, İstanbul -5

AND Pastel Konut Projesi – Kartal, İstanbul

AND Pastel Konut Projesi - Kartal, İstanbul -6AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor.

Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek altenatifleri içinde barındırıyor.

Mimari Konsept;

AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor.

Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek altenatifleri içinde barındırıyor. Çeşitlilik gösteren açık alanları ile de farklı yaş gruplarına sosyalleşme imkanları sunuluyor. Böylelikle metropol bir kentteki yaşamın farklı tatlarını ve şehrin dinamiklerini kendi bünyesinde barındırıyor.

KAT PLANLARI

LOKASYON

YENİ YAŞAMINIZ KARTAL’DA RENKLENİYOR

Anadolu Yakası´nın yeni merkezlerinden Kartal, devlet tarafından yürütülen büyük alt ve ist yapı (metro, marina, sahil vb.) yatırımlar ile gelişim sürecine devam ediyor. Birçok yeni yatırımın yanı sıra uluslararası şirket merkezlerinin bu bölgeye taşınması ile bölge değerini günden güne arttırıyor.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir