alfemo-yemek-odasi-takimlari-7

Alfemo Yeni Sezon Yemek Odası Takımları

Evinizi güzelleştirecek tasarımları ile her sezon yeni mobilya koleksiyonları tasarlayan Alfemo, yemek odası takımları ile de yemek odalarınızı ve salonlarınızı güzelleştiriyor. Alfemo yeni sezon yemek odası takımları hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz, bazılarını bu yazımızda bulabilirsiniz…

alfemo-yemek-odasi-takimlari-

Alfemo Mobilya’da Marvin yemek odası takımı adıyla satın alabileceğiniz bu takım, hem zarif hem de şık bir tasarıma sahip. Küçük bir yemek odanız varsa, fonksiyonel ve işlevsel bir tasarım seçeneği sunan bu takımı tercih edebilirsiniz. Fiyatı 9540 TL.

alfemo-yemek-odasi-takimlari-2

Infinity yemek odası takımı, kahverengi ve mavinin şık ve trend buluşmasını yansıtıyor. Zarif kulpları ve dekoratif aynası ile oldukça şık görünen bu yemek odası takımının fiyatı ise 4090 TL.

alfemo-yemek-odasi-takimlari-3

Beyaz, ceviz mobilya tasarımı ile oldukça şık görünen Catherine yemek odası takımı, pastel renkli koltuk takımlarınızla iyi bir uyum yakalayacak. Fiyatı 6090 TL.

alfemo-yemek-odasi-takimlari-4

Deri kulpları ve kahverenginin açık tonu ile krem rengini buluşturan renkleri ile oldukça modern bir görünüme sahip olan Vancouver yemek odası takımı, Alfemo yeni sezon yemek odası takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı 4476 TL.

alfemo-yemek-odasi-takimlari-5

Klasik çizgilerin dışına çıkan modern tasarımlı yemek masası ve kahverengiyle griyi buluşturan renkleri ile oldukça şık görünen Escuda yemek odası takımının fiyatı 8090 TL.

alfemo-yemek-odasi-takimlari-6

İnce çizgileri, ceviz rengi ve modern tasarımı ile Legno yemek odası takımı; küçük salon ve yemek odaları için şık bir seçenek oluşturuyor. Fiyatı 3790 TL. Daha fazla Alfemo yeni sezon yemek odası takımları için Alfemo mağazalarını ya da mağazanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir