Alfemo

Alfemo Yeni Sezon TV Üniteleri

Şık tasarımları ve modern çizgileri ile evinizin her alanı için mobilya koleksiyonları tasarlayan Alfemo Mobilya; oturma odası ve salon dekorasyonunda televizyon ünitesine sahip olmak isteyenler için, birbirinden güzel ürün seçenekleri sunuyor. Hem modern hem de klasik, hem şık hem de fonksiyonel Alfemo yeni sezon TV üniteleri yazımızın devamında!

alfemo-yeni-sezon-tv-uniteleri-

Ahşabı mermer detaylarla buluşturan Marvin yaşam ünitesi, Alfemo yeni sezon TV ünitesi modelleri arasında yerini alıyor. Şık tasarımı ile bu ünitenin fiyatı 3560 TL.

alfemo-yeni-sezon-tv-uniteleri-2

“Oturma odam açık renk olsun, içimi açsın” diyorsanız; pastel tonlarda koltuk takımlarınızla tamamlamak için, bu beyaz renkli Catherine yaşam ünitesini tercih edebilirsiniz. Fiyatı 3090 TL.

alfemo-yeni-sezon-tv-uniteleri-3

Deri kulpları ile özel detaylara sahip olan Brooklyn yaşam ünitesi, Alfemo yeni sezon TV üniteleri arasında yerini alıyor. Vintage tarzı ile bu takımın fiyatı 3298 TL.

alfemo-yeni-sezon-tv-uniteleri-4

Alaçatı’nın sakin ve dingin havasından ilham alan Alaçatı Multi yaşam ünitesi, zarif ve fonksiyonel tasarımı ile Alfemo mağazalarında yerini alıyor. Fiyatı 2890 TL.

alfemo-yeni-sezon-tv-uniteleri-5

Oturma odanızda ya da salonunuzda, bir köşeyi gerçek bir yaşam ünitesine ayırmak isterseniz, kullanışlı tasarımı ile bu fonksiyonel Escuda multi köşe yaşam ünitesini tercih edebilirsiniz. Fiyatı 6885 TL.

alfemo-yeni-sezon-tv-uniteleri-6

Şık, fonksiyonel ve geniş bir TV ünitesi seçeneği sunan Metropol Style multi yaşam ünitesi, cam tasarımlı dolapları ile oldukça şık bir görünüme sahip. Hareketli duvar modülleri de oturma odanızda fazladan kullanım alanı sağlayacak. Fiyatı 3655 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir