Alfemo-kose-koltuk-takimlari-6

Alfemo Yeni Sezon Köşe Koltuk Modelleri

Özellikle küçük alanlar için oldukça fonksiyonel bir ürün seçeneği oluşturan köşe koltuklar, modern görünümü ile evinizin havasını değiştiriyor. Salon ya da oturma odanızın genişliğine göre farklı model seçenekleri arıyorsanız, Alfemo yeni sezon köşe koltuk modellerine bir göz atabilirsiniz…

Alfemo-kose-koltuk-takimlari-

Modern, rahat ve fonksiyonel bir köşe koltuk arıyorsanız, küçük odalarınız için Mocca köşe koltuk kesinlikle harika bir seçim! Rengi ve zarif detayları ile oldukça modern bir duruşa sahip olan bu koltuğun fiyatı 3840 TL.

Alfemo-kose-koltuk-takimlari-2

Estetik duruşu, ahşap detayları ve krem rengiyle şık bir kombinasyon oluşturan Sophie köşe koltuk, Alfemo yeni sezon köşe koltuk modelleri arasında yerini alıyor. Özellikle ahşap konsol ve yemek odası takımınız varsa, salonunuz için bu modern köşe koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Fiyatı 6540 TL.

Alfemo-kose-koltuk-takimlari-3

Salonunuzu ya da oturma odanızı renklendirmeye mi ihtiyacınız var? Sarı ve mavinin en zengin tonlarından birini buluşturan Nest köşe koltuk takımı, sizin için doğru seçim olabilir. Televizyon izlerken ayaklarınızı uzatabileceğiniz alan yaratan ve şık tasarımıyla evinizi renklendirecek bu takımın fiyatı 3650 TL.

Alfemo-kose-koltuk-takimlari-4

Alfemo’da, siyahtan vazgeçemeyenler için de şık tasarımlı köşe koltuk seçenekleri var. Modern çizgileri ve siyahın asaletini yansıtan bu koltuğun fiyatı ise 4700 TL.

Alfemo-kose-koltuk-takimlari-5

Modern oturma odası dekorasyonunuz için yeşilin canlılığını ahşap detaylarla buluşturan Loft köşe koltuk takımının fiyatı 5480 TL.

Alfemo-kose-koltuk-takimlari-6

Alfemo’da, daha geniş salon ve oturma odaları için de köşe koltuk seçenekleri var. Kumaşı ve rengiyle sofistike bir tasarıma sahip olan Palermo köşe koltuk takımının fiyatı 10.269 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir