Untitled-1

Ahşap ve Siyah Metal Kombinasyonu Kitaplıklar

Ahşap ve Siyah Metal Kombinasyonu Kitaplıklar, ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor! Modern, güçlü, tarz ve bir o kadar da kullanışlı olan metal kitaplık modelleri, ahşap ile bütünleşerek daha da güçleniyor. Evin tüm odalarına uyum sağlayan kitaplık modelleri, kitaplar ve aksesuarlar için ideal olmaktadır.

ahsap-ve-siyah-metal-kombinasyonu-kitapliklarModern Görünüm..

Ahşap ve metal kombinasyonundan oluşan kitaplıklar, gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Çalışma odaları ve evin diğer odalarında dahi kullanılan kitaplıklar, dekorasyonun bir parçası olmaktadır. Metal ve ahşap bütünlüğü son dönemlerde modernliği temsil ederek minimal bir tavır sergilemektedir. Spor ve klasik mobilyalar ile kullanılabilen ahşap, yıllardır popülerliğini koruyan metal ile birlikte modernliği yansıtmaktadır.

ahsap-ve-siyah-metal-kombinasyonu-kitapliklar-5Ahşap ve Siyah Metal Kombinasyonu Kitaplıklar, oturma odaları için sade ve minimal bir dekorasyon ürünü olmaktadır. Dekorasyonun daha yenilikçi bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan metal kitaplık modelleri, aksesuar, dergi, kitap ve kişisel ürünleri üzerinde barındırmaktadır.

ahsap-ve-siyah-metal-kombinasyonu-kitapliklar-6Rafların Yeni Gözdesi; Hasır ve Kumaş Sepetler

Hasır ve kumaş sepetler, dekorasyon içerisinde yer alarak raflara dizilmektedir. Rafların geniş bölümlerine konumlandırılan sepetler, oldukça iyi bir görünüm oluşturmaktadır. Sepetlerin en çok yakıştığı metal kitaplıklar, ahşap raflara uygun olarak beyaz, siyah ve kahve renklerinde tercih edilmektedir. Kitaplığın alt rafları veya zemin, sepetlerin dizildiği ideal yerlerdir. Üst raflar ise kitap ve aksesuarları kapsayarak modern ve minimalliği yansıtmaktadır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir