Ağva Orman Evleri Vira Creek House -1

Ağva’da Tatil Yapılabilecek Orman Evleri

Ağva, huzurlu bir tatil yapmak için ideal destinasyonlar arasında yer alıyor. İstanbul’a yakınlığıyla tercih edilen Ağva, orman evleri ile şehir gürültüsünden uzak bir tatil imkanı da sağlıyor.

Ağva’da keyifli bir hafta sonu geçirmek için tercih edebileceğiniz bir çok alternatif mevcut. Şehrin içinde sıkışıp kalmış otellerin yanı sıra, sakinlik arayanlar için mükemmel bir konum diyebiliriz. Çeşitli orman evleriyle dikkat çeken Ağva, sizin için de iyi bir tercih olabilir. Ağva’da tatil yapabileceğiniz orman evlerinden derlediğimiz içerik ile tatiliniz için iyi bir fikir oluşturabileceğimizi düşünüyoruz.

Forest Lodge

Şehirden uzak, doğa ile iç içe bir tatil mi hayal ediyorsunuz? O halde Forest Lodge sizin için çok iyi bir tercih olacaktır. Ormanlık alan içinde kurulu olan bu tesis, ahşap orman evleriyle konuklarının hayal ettiği tatil imkanını sunuyor.

Vira Creek House

Ormanevi tanımının tam karşılığı olarak Vira Creek House tesisini düşünebilirsiniz. Nehir kenarında, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek için bu tesis çok doğru bir karar olacaktır. Konforlu dekore edilmiş odalarıyla da kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Park Mandalin Hotel

Yemyeşil bir bahçe, etrafında bol oksijenli ormanlık alan ve nehre yakınlığıyla hayal ettiğinizden daha fazlasını bulabileceğiniz bir otel. Lüks ve konforlu dekore edilmiş, nehir manzaralı odaları sizi büyüleyici bir etkiye sahip.

Assortie La Villa Hotel

Doğal ahşap kokusunu içine çekmek isteyenler, sıkı durun size özel bir hotel var. Assortie La Villa Hotel, konuklarının rahatlığı için her detayı düşünmüş. Şehirden uzaklaşıp kendinizi doğa ile başbaşa bırakmayı planlıyorsanız, kesinlikle hayal kırıklığına uğramazsınız.

Beyaz Ev Ağva

Sadece yetişkinlerin kabul edildiği bu tesis, dinlenmeniz için ideal biçimde planlanmış. Çocuk gürültüsünden uzakta, doğanın her rengini doyasıya yaşayabileceğiniz konumu ve konforlu odalarıyla kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Piccolo Mondo Hotel

Orman istiyorsanız orman, nehir istiyorsanız nehir, plaj istiyorsanız plaj. Hepsi bu tesiste sizlere sunulmuş durumda. Ağva’da huzurlu ve keyifli tatil yapılabilecek nadir tesislerden birisi. Konaklayan misafirlerden aldığı yüksek puanlı değerlendirmeler ile Ağva’nın gözde tesisleri arasında yer alıyor.

loading...

One Reply to “Ağva’da Tatil Yapılabilecek Orman Evleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir