Ağaoğlu Central Park Konut Projesi Bakırköy İstanbul-

Ağaoğlu Central Park Konut Projesi Bakırköy İstanbul

İstanbul’un en köklü semtlerinden biri olan Bakırköy’de Dünyanın hayran olduğu Central Park yaşam tarzına hazır mısınız?

Ağaoğlu Central Park Konut Projesi Bakırköy İstanbul
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan ve tamamlandığında 1 milyon m2 büyüklüğe sahip olacak İstanbul’un en büyük şehir parkına komşu olarak inşa edilecek Ağaoğlu Central Park projesi ile her daim hayatın içinde olacaksınız.

Ağaoğlu Central Park’ta kapınız,  şehrin en büyük parkının yemyeşil doğasına, pencereniz ise sonsuz bir maviliğe  açılıyor.
Alışveriş merkezleri, spor, eğlence ve tüm ulaşım olanaklarının kesiştiği Bakırköy’de.

Yapımı devam eden metro  istasyonunun yanında.  Sahil yoluna yürüme mesafesinde. Ataköy Marina’ya sadece  birkaç dakika uzaklıkta. Bursa, Bandırma ve Yalova’ya hızlı ulaşım sağlayan İDO  terminallerine yakın. Atatürk Havalimanı üzerinden Türkiye’nin ve dünyanın tüm  merkezlerine yalnızca birkaç saat mesafede. Hastaneler, üniversite, adliye ve  sosyal alanların merkezinde.
Herkes şehirden kaçıp doğayla buluşmak isterken  Central Park İstanbul’da yeşilden kaçış yok! 45.500 m²’lik bir alan üzerinde  yükselen projenin %80 gibi çok önemli bir bölümü yeşil alandan oluşuyor.

Proje Bilgileri
Yapımcı Firma : Ağaoğlu İnşaat
Proje Tipi : Daire , Villa
Konut Sayısı : 1227
Arsa Alanı : 45500 m2
Konut Tipleri : 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 , 7+1
Metrekare Alanı : 59 – 608 m2
Teslim Tarihi : Ocak 2018
Ağaoğlu Central Park Konut Projesi Bakırköy İstanbul-

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir