yazlik-dekorasyon-fikirleri-5

4 Pratik Yazlık Dekorasyon Fikirleri

Yaz dekorasyonu eğlencelidir ve dekorasyonu yenilemek için iyi bir bahanedir. Yaz yeniliğinin anahtarı; hafif kumaşlar, parlak renkler ve hatta plajı anımsatan dekorun bir dokunuşudur. Yaz günleri için, sadece birkaç aksesuar ile evinizi yenileyebilirsiniz. Yazın büyük bir bölümünü evinde geçirecekler için 4 pratik dekorasyon önerisi bu yazımızda!

Yaz dekorasyonu, renkli ve eğlenceli demektir

yazlik-dekorasyon-fikirleri-4

Yaz etkinliklerini, özellikle de partileri seviyoruz. Geniş bir terasınız ya da balkonunuz varsa, sohbete teşvik eden rahat bir bahçe takımı seçin. Parlak yastıklar eklemeyi ihmal etmeyin. İç mekan dekorunuzu dış mekana bağlayan bir alan oluşturuyorsanız, evinizde bulunan renk paletine uyan aksesuarları seçin.

Yazlık nevresim takımları tercih edin

yazlik-dekorasyon-fikirleri-3

Yeni bir nevresim takımı, yatak odanızı anından yenileyebilir. Hava ısındığında bile rahat edebileceğiniz bir yatak için, keten ve pamuk gibi hafif kumaşlar tercih edin. Plajdan ilham alan renk ve desenler, yaz dekorasyonları için harika bir seçimdir.

Yazlık aksesuarlar ile yeni bir stil deneyin

yazlik-dekorasyon-fikirleri-2

Makrome ve el yapımı aksesuarlar, yaz aylarına harika bir uyum sağlar.  El yapımı dekorları doğal renklerle ve boho veya çağdaş mobilyalarla harmanlayarak rahat bir yaz tarzı yaratabilirsiniz.

Zemini güncelleyin

yazlik-dekorasyon-fikirleri-

Mekana renk ve desen getirmek için, iç ve dış mekan halılarını seviyoruz. Yaz ayları için, yazın en güzel renkleri ile tasarlanmış bir kilim tercih edin. Bahçe mobilyalarınız oldukça sade olabilir, bu nedenle, kilim yastık ve aksesuar seçimi yaparken, biraz daha yaratıcı davranabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir