2018-dekorasyon-trendleri-5

2018’in Popüler Dekorasyon Trendleri

Artık evinizde yenilik yaratmak istiyor olabilirsiniz. Bunu yaparken, yapacağınız değişikliklerin bir yıl sonra demode görünmeyeceğinden emin olmak da istiyor olabilirsiniz. Bunun için işe;  son birkaç yılın dekorasyon trendlerine bakarak, hangisinin kalıcı olduğunu görerek başlayabilirsiniz. Yeni şeyler denemek iyidir, şu sıralar neyin işe yaradığını öğrenmek isteyenler için, 2018’in popüler dekorasyon trendlerini listeledik…

Grafik Desenli Fayanslar

2018-dekorasyon-trendleri-4

Bu, bir gün geçebilecek ama muhtemelen yakın bir zamanda geçmeyecek bir trend. Grafik desenli fayanslar, hoş bir uyum yaratır. Fayanslar uzun süre dayanıklı bir malzeme olduğu için, uzun yıllar banyo ya da mutfakta görmekten hoşlanacağınız bir model bulmaya çalışın.

Köşe Koltuklar

2018-dekorasyon-trendleri-

Ev dekorasyonunda, işlevsellik önemlidir. Oturma odanızda, aileniz ve arkadaşlarınızla rahat bir şekilde vakit geçirmek için, farklı şekillerde birleştirip ayırabileceğiniz parça kanepeleri bir araya getirebilirsiniz.

Geri Dönüştürülebilir Malzemeler

2018-dekorasyon-trendleri-3

Umarım, bu trend sonsuza kadar devam eder. Evde, israfı en aza indirmeyi ve eski malzemeleri yeni güzel şeylere dönüştürmeyi seviyorum!

Siyah Pencere Çerçeveleri

Bir evde, cesur, siyah bir pencere çerçevesi kullanmak, kulağa çok iyi gelmiyor mu? Eve giren doğal ışığı iyi ayarladıktan sonra, siyah bir pencere çerçevesi ile ışığı vurgulamak harika bir seçimdir.

Sanatsal Avizeler

2018-dekorasyon-trendleri-2

Avizeleri, birer sanat eseri gibi görebilirsiniz. Sıradan bir oturma odasına sahip olsanız da; ancak içine şık bir avize koyarsanız, odanızın atmosferini anında değiştirebilirsiniz.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir