Yaktas Zemin Kaplamalari-3

Zemin Kaplamaları 22 Yıldır Yaktaş ile Gerçekleşiyor

Sağlam, sağlıklı ve konforlu bir zemin tüm alanlarda gerekli olan bir unsurdur. Hem görünüm hem de rahatlık açısından oldukça önemli olan zemin seçimi temizlik açısından da özenle seçilmeli kurum ve kuruluşlarda seçilen ürünler kolay temizlenebilir ve bakterilerinden arınabilir özelliğe sahip olmalıdır. Zemin denildiğinde ülkemizde hizmet veren firmalardan biri olan Yaktaş sağlamış olduğu çeşitlilik ve profesyonellikle takdiri hak etmektedir.

Yaktas Zemin Kaplamalari-1

Türkiye’de 22 yıldır zemin kaplama ürünlerinde hizmet veren ve dünyanın en ünlü markalarına Türkiye distribütörlüğünü de kullanıma sağlayan Yaktaş ayrıcalıklı ürünlerle ayrıcalıklı alanlar yaratmaktadır. Uluslararası standartlara uyumlu olan yenilikçi ve birçok özelliğe sahip ürünler ile dikkat çeken Yaktaş bünyesinde var olan dünyaca ünlü markalar ile de sağlık yapıları zeminleri, spor ve eğitim kurumlarının kurumsal alanları ve ofisleri kaliteli bir şekilde zemin oluşturuyor. Evrensel olarak kalite standartlarına bağlı kalarak hizmet veren Yaktaş hizmet sunmakta her zaman ilkleri örnek alıyor. Felsefesi olarak hizmet sunmayı amaçlıyor. Yeni yatırımlar ve markalar ile Türkiye’de ayrıcalıklı hizmetleri müşterileri için sağlamaya çalışan firma hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmekte ve en sağlıklı gösterişli konforlu zeminleri kullanıcıya sunmaktadır. Desen, kayganlık, renk, sağlamlık, yumuşaklık ve konfor gibi İstediğiniz tüm özellikteki zeminleri dünya markaları ile sizlere sağlayan Yaktaş profesyonel hizmetleri ile ofislerinizde, spor alanlarınızda, bahçelerinizde sizleri muhteşem bir görünüm ve kullanım kazandırıyor.

Yaktas Zemin Kaplamalari-5

İstanbul’da önemli olan birçok kurum ve kuruluşlar zemin denildiğinde akla gelen firmalardan biri olan ve bugüne kadar en profesyonel hizmetleri sağlayarak adından bahsettiren iş yeri ve okullar da, hastaneler de ve İstanbul’un en ünlü merkezlerinde sizlerin rahatınıza sağlayacak zeminlere kullanımınıza kazandırmıştır. Çocuklara uygun renkli zeminler, AVM ve spor alanlarında dayanıklı sağlam aynı zamanda rahat zeminler, kafeler de tercih edilen laminant ve buna benzer zeminler tarzınıza ve zevkinize uygun olacak tüm zemin çeşitlerini temin edebileceğiniz bu adres Türkiye’de dünya markalarını bir araya toplayarak sizlere kaliteli hizmet vermektedir. 1995 yılından itibaren zemin döşeme sektöründe varlığını sürdüren Yaktaş uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermekte ve sağlamış olduğu stokları ile de kısa sürede sizleri yepyeni zeminler ile buluşturmaktadır. Online site üzerinden siz de Yaktaş firmasının hizmet vermiş olduğu kurum, kuruluş ve ofisler ile alakalı daha detaylı araştırma yapabilirsiniz. Böylece vermiş olduğu hizmetlerin ışığında sizler de kaliteli hizmetler sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da yer alan stok deposu ile ithal süresi beklememenizi sağlamaktadır. Yüksek stok kapasitesi sayesinde tüm müşterilerine çabucak çözüm sağlayan ve projelerde ithalat bekleme sürelerini ortadan kaldırma avantajı sunan bu firma hızlı ve etkili hizmet sağlayabilmektedir. Her zaman en iyisini ve en kalitelisini müşterilerine sunmayı hedefleyen Yaktaş edinmiş olduğu bu misyonundan hiçbir zaman taviz vermemek de ve her zaman en kalitelisini kullanıcı ile buluşturmaktadır.

Yaktaş online sitesi üzerinden sizler de ürünler, projeler, referanslar, segment, basın, blog, şirket profili ve iletişim ile alakalı kategorilerden destek alarak alanlarınızda istediğiniz zeminlere sahip olabilmek için Yaktaş firmasıyla hemen irtibata geçebilirsiniz. Birbirinden farklı ve tarz olarak da oldukça dikkat çekici markaları kullanıcılarının tercihine sunan Yaktaş Leed, Bimobjeck, Gerflor, Fitnice gibi birçok markanın ürünü ile sizleri buluşturmakta istediğiniz tarz görünümü evleriniz de, ofisleriniz de, kurumlarınız da veya kuruluşlarınız da tercihinize sunmaktadır. Spor alanlarında da uygun zeminleri kullanıma sağlayan Yaktaş sağlamış olduğu hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Spor, sağlık alanlarında ya da medikal ürünlerin satıldığı alanlarda muhteşem bir zemine adım atmak istiyorsanız sizler de Yaktaş firmasını tercih etmeli sizlere sağlamış olduğu avantajlardan ve çeşitlerden yararlanmalısınız.


Yaktas Zemin Kaplamalari-4
Yaktas Zemin Kaplamalari-3Yaktas Zemin Kaplamalari-2

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir