Yer Tasarrufu İçin Köşe Kullanımı

Yer Tasarrufu İçin Köşeleri Değerlendirin

Küçük evleri dekore ederken, fazla ve büyük eşyalardan kaçınılır. Koltuklar, masalar, halılar vb ürünler, evin boyutuna göre tercih edilir. Küçük eve sahip olanlar, doğru dekorasyon ve doğru mobilyalarla evlerini en iyi ve avantajlı biçimde dizayn edebilirler.

Yer Tasarrufu Yapın

Eviniz veya odalarınız küçükse yer tasarrufu sağlayacak mobilyaları ve aksesuarları tercih edin. Seçtiğiniz ürünlerin evi boğucu ve karanlık göstermesini engelleyin. Açık renkler tercih edin, renk fazlalığından uzak durun ve mobilyaları doğru yerleştirin. Böylelikle daha geniş ve ferah bir görünüm oluşacaktır.

Odaların Köşelerini Değerlendirin

Rahat, ferah ve geniş görünümlü bir ev için odaların köşelerini avantajlı biçimde kullanın. Oturma odalarında büyük ve kaba koltuk takımları yerine köşe koltukları ve köşe sehpaları tercih edin. Daha geniş ve modern mutfaklar için köşe mutfak masası ve sandalye takımlarını kullanın. Antrelerinizde, koridorlarınızda veya diğer odalarınızda bulunan rafları ve dolapları köşelere uygun biçimde yaptırın veya satın alın. Köşeleri değerlendirdiğiniz takdirde daha geniş ve kullanışlı alanlar oluşturacaksınız.

Köşe Mobilyaları Örnekleri;  

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir