yeni-evlenenler-icin-5-dekorasyon-tavsiyesi

Yeni Evlenenler İçin 5 Dekorasyon Tavsiyesi

Yeni Evlenenler İçin 5 Dekorasyon Tavsiyesi, evin tüm ihtiyaçlarını doğru biçimde oluşturmak ve güzel bir görünüm yaratmak için size yardımcı olacaktır. Dekorasyon için gerekli olan tüm fikirler, daha modern ve ölçülü bir görünüm yaratmanıza yardımcı olurken ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır.

1- Mobilyaların Tarzına Karar Verin

Yeni evlenenler kişiler, ev dekorasyonunu oluşturmadan önce ilk olarak mobilyaların hangi tarz olacağına karar vermelidir. Klasik, spor, gösterişli veya minimal tarzların biri seçilerek bu tarzlardan oluşan mobilyalar tercih edilmelidir.

yeni-evlenenler-icin-5-dekorasyon-tavsiyesi-32- Bütçenizi Belirleyin

Ev dekorasyonu için gerekli olan her parça belirli bir bütçeyi oluşturmaktadır. Mobilya ve aksesuarlar için bir bütçe belirlenmesi ve belirlendikten sonra alışverişin yapılması daha doğru olmaktadır.

yeni-evlenenler-icin-5-dekorasyon-tavsiyesi-43- Temel Mobilya Parçalarından Başlayın

Evin ihtiyacı olan mobilya ve aksesuarlar belirli bir dekorasyon bütününü ortaya çıkarmaktadır. Ancak tüm ürünlerin satın alınması için bir sıra oluşturulmalıdır. Koltuk takımı, yatak odası ve masa gibi temel mobilya parçaları ilk olarak alınmalıdır. Daha sonra ise aksesuar ve süs eşyaları, mobilyalara uygun olarak alınmalıdır.

enza-home-yeni-evlenenlere-ozel-oturma-gruplari-114- Renk ve Desen Uyumlarını Oluşturun

Dekorasyonun en önemli unsurlarından biri renk uyumlarının doğru yapılmasıdır. Evin içerisinde yer alan mobilyaların her biri tarz ve renk olarak birbirine uyum sağlamalıdır. Bu nedenle alınan mobilyaların renk ve desenleri oldukça önem taşımaktadır.

yeni-evlenenler-icin-5-dekorasyon-tavsiyesi-25- Yardımcı Parçaları Doğru Seçin

Dekorasyonu hareketlendirerek renklendiren yardımcı parçalar, evin görünümü için önemlidir. Aksesuar seçimlerinin evi daha iyi bir görünüme ulaştırması için doğru parçalar olarak seçilmesine dikkat edilmelidir.

Processed with VSCOcam with s3 preset

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir