Yemek Masası Tasarımları 4

Yemek Masası Tasarımları

Yemek masası bir evin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Neşeli aile yemeklerine, bol sohbetli kalabalık arkadaş gruplarına ve daha birçok güzel anıya ev sahipliği yapar. Her ev tarzına uygun bir yemek masası mutlaka bulunur. Biz de, mutfak ya da salonunuzda kullanabileceğiniz, eğer ayrı bir alanınız varsa da yemek odası olarak değerlendirebileceğiniz örnekleri sizin için derledik.

1.

Yemek Masası Tasarımları 1

Modern kesime sahip sandalyeler soft renklerdeki kadife kumaşlarla kaplanmış ve demir ayaklarla desteklenmiş. Ortada bulunan mermer tablalı masa ise son yıllarda oldukça moda.

2.

Yemek Masası Tasarımları 2

Füme rengi kadife kumaşla kaplanmış sandalyeler, standart ölçülerden daha yüksek bir sırt yaslama bölümüne sahip. Ayakları ise ahşaptan yapılmış. Ortadaki masa camdan yapılarak mekânın daha geniş görünmesini sağlanmış.

3.

Metalden yapılmış sandalyeler oldukça minimal bir tarzı yansıtıyor. Masada ise ahşabın farklı türleri kullanılarak mekânın geneline uyum sağlanmış.

4.

Yemek Masası Tasarımları 4

Kapitone desenli deri kumaşlı sandalyeler birbirine paralel ayaklarla desteklenmiş. Ortadaki masa ahşaptan yapılmış ve ayakları sandalyelerin genişlikleriyle orantılı tasarlanmış.

5.

Yemek Masası Tasarımları 5

Son derece minimal bir tasarıma sahip bu takımda sandalyeler modern kesime sahip ve gri kumaşla kaplanmış. Masa ise ahşaptan üretilmiş ve kullanımı yaygın olamayan bir biçimde, kare tercih edilmiş.

6.

Yemek Masası Tasarımları 6

Rüstik tarzı yansıtan bu tasarımda sandalyeler ve masa ağaçtan yapılmış.

7.

Yemek Masası Tasarımları 7

 

8.

Yemek Masası Tasarımları 8

Ağaçtan yapılan masanın bir tarafındaki sandalyeler de masayla uyumlu olarak ahşaptan yapılmış. Diğer tarafta ise puflar kullanılarak modern tarzın rüstik tarzla harmanlanması sağlanmış.

9.

 

Yemek Masası Tasarımları 9

 

10.

Yemek Masası Tasarımları 10

 

11.

Yemek Masası Tasarımları 11

Son derece lüks bir tarzı yansıtan bu tasarımda sandalyeler boğumlardan oluşuyormuş gibi bir görüntüye sahip ve metal ayaklarla desteklenmiş. Masada cam tabla kullanılarak sandalyelerin görüntüsü gölgelenmemiş.

12.

Yemek Masası Tasarımları 12

Mutfağınızda ölü alan yaratmadan yuvarlak masa kullanımını sağlayan bu tasarımda ahşap ve rat kullanılarak üretilmiş sandalyeler ile duvar dibine konumlandırılmış sofa, ortadaki yuvarlak masaya eşlik ediyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir