Veranda Dekorasyonu.

Veranda Dekorasyonlarına 24 Örnek

Verandalar, yaz aylarında en çok vakit geçirilen yerlerden biri. Kahvaltı ve akşam yemeği öğünlerinin yendiği, kahve keyfi yapıldığı, kitap okunduğu veya misafirlerin ağırlandığı verandalar, ferah ve renkli olmalarıyla dikkat çekiyor.

Renkli bahçe mobilyaları, saksılar ve çiçekler, hasır masa ve sandalyeler, salıncak gibi ürün ve eşyalar veranda dekorasyonunda kullanılıyor. Bahçe koltuk takımları, verandalarda oturma odası rahatlığı yaratıyor. Hasır koltukların, masa ve sandalyelerin de renkli kırlent ve minderlerle tamamlanması, oldukça dikkat çekici ve rahat bir dekorasyon oluşturuluyor. Verandalarda yer verilen yeşillik ve çiçekler, yaz aylarına en uygun dekorasyonlardan oluyor. Eski sandalyeler veya kova gibi ürünler boyanarak veranda dekorunda kullanılabiliyor.

Veranda bulunan evler genellikle yazlıklar veya villalar oluyor. Fakat bahçeli eve sahip kişilerin evlerine veya bahçelerine veranda yaptırma olanağı bulunuyor. Marangozların kolayca yaptığı verandalar, istenilen renkte boyanan tahtalardan oluşabiliyor.

Veranda Dekorasyonlarının 24 Örneği;

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir