gri-renklerde-salon-dekorasyonu-11-daire

Türkiye’den Göz Kamaştırıcı 1+1 Daire Örneği

Mükemmel görünüme sahip bir ev hayal ediyorsanız, bunun çok büyük boyutlarda bir malikane olmasına gerek yok. Küçük dairelerde de çok modern ve ferah yaşam alanları oluşturulabiliyor. Doğru bir dekorasyon oluşturmak için iç mimari unsurlarda kaliteli ve tarz sahibi malzemeler kullanmanız gerekiyor. Bu detaylara dikkat ederek göz kamaştırıcı bir estetiğe sahip bir daire oluşturabilirsiniz.

Aşağıda yer verdiğimiz bu örnek daire, kesinlikle başarılı biçimde dekore edilmiş. Yeni bir konut projesinde yer alan dairenin boyutu 1+1 özelliktedir. Ev sahibi natamam olarak satın aldığı bu daireyi, Mandalin Dizayn ekibine tamamlatmış ve göz kamaştırıcı bir tasarım ortaya çıkmış. Küçük ama etkileyici bir yapıya sahip olan bu daireyi, siz de kendi eviniz için ilhan verici bir örnek olarak düşünebilirsiniz.

Kim demiş gri sıkıcıdır diye?

Gri renk tonlarının sıkıcı, boğucu ve düşük enerjili olduğu söylenir. Ancak, bu renk tonlarını nasıl ve nerede kullandığınız çok önemlidir. Modern bir yapıya sahip olan bu mutfak dizaynında kullanılan gri renginin muhteşem bir etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Gri renk boya ile oluşturulan duvar dizaynı da oldukça etkileyici ve rahatlatıcı bir görünüme sahip.

gri-renk-11-ev-dekorasyonunda-mutfak-ornegiMutfak dizaynı

Gri renk dolaplar, beyaz fayanslar ve ahşap tezgah ile muhteşem bir kombinasyon oluşturulmuş. Country atmosferini kusursuzlaştıran bir dokunuş niteliği taşıdığını da söylemek mümkün.

gri-renk-modern-mutfak-11-amerikan-dizayn Geniş açıdan salon

Açık mutfak olarak dizayn edilen salon, geniş açıyla bakıldığında mekanın mükemmel bir ahengi olduğunu gözler önüne seriyor.

gri-renklerde-salon-dekorasyonu-11-daireBanyo

Modern biçimde oluşturulan banyo, minimalist bir tasarıma sahip. Banyo dekorunda en çok dikkat çeken detay ise küçük süs bitkilerinin ortama canlılık katması oluyor.

gri-renklerde-modern-banyo-dekoruNötr renklerle huzurlu bir ortam

Evin yatak odası da gri tonlarında dizayn edilmiş ve oldukça huzurlu bir ortam yaratılmış.

gri-duvar-boyasi-ornegi

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir